رئال مادرید ۰ – ۱ بارسلونا؛ غنیمت سه امتیازی بارسا از برنابئو/ ویدیو

بارسلونا با کسب سه امتیاز شیرین در برنابئو به قهرمانی لالیگا نزدیک‌تر شد...

ال‌کلاسیکوی دور برگشت لالیگا با پیروزی شاگردان والورده خاتمه یافت.

به گزارش مدال، ال‌کلاسیکو برگشت لیگ اسپانیا امشب در چارچوب هفته بیست و ششم لالیگا برگزار شد. دیداری که انگیزه هر دو تیم نسبت به بازی چهارشنبه شب بسیار کمتر بود.

رئال مادرید پس از شکست در دیدار قبلی برای اعاده حیثیت به میدان آمده بود و مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد. حملات فراوان کهکشانی‌ها در 25 دقیقه ابتدایی راه به جایی نبرد تا راکیتیچ با یک ضربه چیپ بالای سر کورتوا دروازه رئال را در دقیقه 27 باز کند.

کهکشانی‌ها که بار دیگر غافلگیر شده بودند تلاش می‌کردند تا بازی را به سود خود برگردانند اما دفاع بسته شاگردان والورده اجازه خودنمایی به خط حمله کم جون مادریدی‌ها نمی‌داد.

بازی در نیمه دوم بسیار درگیرانه دنبال می‌شد و بارسلونا دل به ضد حملات دوخته بود. تیم میهمان به موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردند اما به طور کلی مالکیت بازی در اختیار  رئال مادرید بود. کیفیت بازی در نیمه دوم به شدت افت کرده بود و حضور آسنسیو و ایسکو نیز کمکی به رئال نکرد تا  برای اولین بار در تاریخ، بارسلونا در تعداد پیروزی ال‌کلاسیکو از رئال مادرید پیش بیافتد.

رئال مادرید بازهم در ال‌کلاسیکوی دیگری شکست خورد تا نتیجه سیاست‌های فلورنتینو پرز و انتخاب مربیان سطح پایینی مانند لوپتگی و سولاری با اختلاف 12 امتیازی دو تیم در لالیگا بیشتر توی ذوق هواداران رئال بزند.