رئال مادرید با جانشین گرت بیل وارد مذاکره شد

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی، باشگاه رئال مادرید پس از اظهارات زیدان در خصوص گرت بیل، به سرعت با گزینه مد نظرشان برای جایگزنی ستاره ولزی وارد مذاکره شده‌اند....

به گزارش مدال؛ برخی از منابع اسپانیایی چندی پیش مدعی شده بودند که «زین‌الدین زیدان» سرمربی باشگاه رئال مادید به جذب «نیکولا زانیولو» هافبک و ستاره جوان باشگاه رم علاقمند است اما بعد از پررنگ شدن امیدهایشان به جذب پوگبا، عرصه را برای تاتنهام – دیگر تیم علاقمند به زانیولو – باز گذاشتند.

حالا رسانه‌های ایتالیایی از بازگشت رئال به کورس رقابت با تاتنهام خبر دادند؛ بر اساس ادعای «کوریره دلا سرا» مسئولان باشگاه رئال درخواست رسمی خود را به مدیربرنامه‌های این بازیکن نیز ارائه کرده و منتظر پاسخ آنها هستند.

«توتواسپورت» هم در اینباره گزارش جالب‌تری را منتشر کرده و مدعی شده که جذب زانیولو از سوی رئال، روند جذب پوگبا را متوقف نمی‌کند چرا که کهکشانی‌ها قصد دارند هافبک 20 ساله گرگ‌های رم را به عنوان جانشین «گرت بیل» به هواداران خود معرفی کند.

بیشتر بخوانید:

زانیولو در تاتنهام،ژکو در اینتر؛یوونتوس نقل‌وانتقلات را بر هم می‌ریزد؟

تگ ها


گرت بیل جانشین گرت بیل نیکولا زانیولو زانیولو رئال مادرید رئال رئال مادرید کهکشانی‌ها گرگ‌های رم اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات لالیگا سری آ فوتبال جهان Nicolò Zaniolo رم رئال مادرید سری آ لالیگا فوتبال