رئال مادرید ۲۰-۲۰۱۹ با چاشنی وفادارها، بدون استفاده از بازیکنان جدید

زیدان در اولین دیدار فصل رئال از هیچ‌کدام از خریدهای جدید لوس‌بلانکو استفاده نکرد و با تکیه بر بازیکنان قدیمی توانست برنده شود....

به گزارش مدال، زیدان در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرد به تیمش ایمان دارد و او این مسئله را در دیدار مقابل سلتاویگو اثبات کرد. سرمربی فرانسوی رئال در دیدار اول تیمش، در ترکیب اصلی از هیچ بازیکن جدیدی استفاده نکرد و با استفاده از بازیکنانی که سال‌هااست در رئال حضور دارند توانست در اولین دیدار، بردی ۳ گله کسب کند.
در قلب خط دفاعی رئال راموس و واران حضور دارند که بیش از ۸ فصل در کنار هم بازی کرده‌اند. مورینیو اولین بار در سال ۲۰۱۱ این دو را کنار هم قرار داد. رئال این فصل ادر میلیتائو را جذب کرده اما زیدان هنوز به خط دفاعی سابق اعتقاد دارد.
کمتر فوتبال‌دوستی نمی‌تواند ترکیب هافبک‌های رئال را حدس بزند. کاسمیرو، مودریچ و کروس که اولین بار توسط رافا بنیتز در سال ۲۰۱۵ همزمان به بازی رفتند هنوز هم مورد اطمینان سرمربیان لوس‌بلانکو هستند. آن‌ها در چهار سال گذشته ۳ بار قهرمان لیگ قهرمانان شدند تا نشان دهند این اعتماد کاملا صحیح بوده است!
در نوک خط حمله شماره نهی با ۹ سال سابقه، حضور دارد. رونالدو، موراتا و ... آمدند و رفتند اما همچنان در نوک پیکان خط حمله رئال این مهاجم فرانسوی قرار دارد. زیدان هم کاملا به او اعتقاد دارد و حاضر نشد در بازی اول به یوویچ، خرید جدید رئال بازی بدهد. دیگر بازیکن مورد اعتماد زیدان هم مارسلو است که با ۱۲ سال حضور در مادرید، جزو گزینه‌های کاپیتانی است و در نهایت یکی از بهترین بازیکنان اولین دیدار فصل رئال، کسی است که هواداران هر لحظه منتظر شنیدن خبر جدایی او هستند. گرت بیل ولزی که تحت هیچ شرایطی حاضر نشد رئال را ترک کند بیش از ۵ فصل است در رئال می درخشد و با وجود اختلاف با باشگاه، هر زمان نیاز بوده، به تیمش کمک کرده است.
استفاده زیدان از بازیکنان سابق رئال یک دلیل مهم دیگر هم دارد. خود زیدان در رئال سابقه زیادی به عنوان بازیکن و مربی دارد . به نظر می‌رسد زیدان هنوز هم به بازیکنان وفادار و با سابقه رئال اعتماد دارد و جز هازارد، دیگر بازیکنان کار سختی برای رساندن خود به ترکیب اصلی دارند.

بیشتر بخوانید:

فرار از آخرالزمان؛ بدو گرت بیل، بدو...

 

تگ ها


گزارش اختصاصی زین‌الدین زیدان لوکا مودریچ رافائل واران کاسمیرو تونی کروس سرخیو راموس کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال