رئال مادرید بدون کریم بنزما برابر اینترمیلان

طبق ادعای مارکا و آاس، کریم بنزما به احتمال فراوان بازی چهارشنبه شب در سن سیرو را از دست خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همه چیز حکایت از این دارد که کریم بنزما بازی حساس چهارشنبه شب برابر اینتر را از دست خواهد داد. رئال در دور گروهی لیگ قهرمانان تیم سوم جدول گروه B است و اینتر در رده چهارم قرار دارد. این دو تیم شانس اول صعود بودند ولی فعلا قافیه را به گلادباخ و شاختار باخته اند.

رئال سه هفته پیش بازی رفت را ۳-۲ از اینتر برد و در بازی چهارشنبه نیز به حداقل یک تساوی نیاز دارد تا شانس خود برای صعود به یک هشتم نهایی را حفظ کند اما برای چنین دیدار حساسی، کریم بنزما غایب خواهد بود.

ستاره فرانسوی پس از بازی با والنسیا که پیش از وقفه بازی های ملی بود، از ناحیه همسترینگ پای چپ مصدوم شد. وضعیت مصدومیت او به درخواست خودش از سوی باشگاه اعلام نشده و او روزهای اخیر انفرادی تمرین کرده است. کریم امروز هم با گروه تمرین نکرد و اگر معجزه ای رخ ندهد، او با رئال به شهر میلان سفر نخواهد کرد.

کریم بهترین گلزن فصل رئال است و غیبت او قطعا به ضرر کهکشانی ها تمام خواهد شد. لوکا یوویچ دیگر مهاحم رئال هم به خاطر ابتلا به کرونا این بازی را از دست داده است.

در بازی اخیر برابر ویارئال، زین الدین زیدان از ماریانو دیاز در پیشانی حمله قرار استفاده کرد و او تک گل رئال را نیز به ثمر رساند. ماریانو قطعا برابر اینتر هم از ابتدا در میدان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

یک نشانه جدید برای جدایی قطعی ایسکو از رئال

رئال مادرید در انتظار نتیجه تست کرونای ۲ برزیلی

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال