رئال مادرید برای انتقال پوگبا رکوردشکنی می‌کند؟

کارشناسان فوتبال معتقدند که رئال مادرید تنها در صورتی می‌تواند پل پوگبا را به خدمت بگیرد که پیشنهادی نجومی را به منچستریونایتد ارائه کند....

به گزارش مدال؛ بحث انتقال «پل پوگبا» به باشگاه «رئال مادرید» یکی از موضوعات داغ رسانه‌های جهان است، موضوعی که البته جوانب بسیاری دارد. به عنوان مثال باشگاه «منچستریونایتد» با رفتارهای خود به وضوح نشان داده که تمایلی به فروش ستاره فرانسوی ندارد و این در حالی‌ست که پوگبا چندی پیش به صراحت اعلام کرده که می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در زندگی حرفه‌ای خود امتحان کند. ضمن اینکه «مینو رایولا» مدیربرنامه‌های سرشناس هافبک فرانسوی نیز به خبرنگاران گفت که پوگبا قصد خود مبنی بر خروج از اولدترافورد را به مسئولان یونایتد اعلام کرده است.

با این حال واقعیت امر این است که سران شیاطین‌سرخ به خوبی می‌دانند که در بازار نقل‌وانتقالات به سختی می‌توانند بازیکنی همانند پوگبا و با مشخصات او را بیابند و به همین دلیل تمایلی به فروش او ندارند مگر اینکه رقم پیشنهادی از سوی رئال مادرید بسیار فراتر از مبالغ معمول در بازار نقل‌وانتقالات باشد.

باشگاه منچستریونایتد یکی از تیم‌های متمول جهان محسوب می‌شود و پر واضح است که نیازی به پول بیشتر ندارد و تنها به حفظ ستاره‌های خود می‌اندیشند و هیچ تیمی نمی‌تواند آنها را برای فروش یک بازیکن تحت فشار بگذارد. این ماجرا در سال 2015 بر همگان اثبات شد؛ زمانی که یونایتدی‌ها با مانع‌تراشی‌های متعدد، انتقال «داوید دخئا» به رئال مادرید را ناکام گذاشتند.

در این بین پوگبا به منظور حضور در اردوی پیش‌فصل شیاطین‌سرخ، راهی استرالیا شده تا ضمن عدم حاشیه‌سازی بیشتر، به طور خصوصی با «اوله‌گونار سولشائر» به گفتگو بشیند و او را برای اعلام رضایت با جدایی او و پیوستنش به رئال متقاعد کند. البته در این راه «زین‌الدین زیدان» نیز نقشی کلیدی ایفا خواهد کرد؛ کسی که خواهان اصلی حضور پوگبا در «سانتیاگوبرنابئو» است و رابطه بسیار خوب و نزدیکی با سران منچستریونایتد دارد.

با تمام این اوصاف به نظر می‌رسد شیاطین سرخ تا زمانی که جانشین مناسبی برای پوگبا نیابند، پای میز مذاکره نخواهند نشست و برای موافقت با این انتقال به رقمی کمتر از 180 میلیون یورو رضایت نخواهند داد.

بیشتر بخوانید:

نقشه جدید و جذاب سرمربی رئال برای جذب پوگبا

تگ ها


پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید رئال مادرید نقل و انتقالات رئال مادرید اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات زین‌الدین زیدان پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال