رئال مادرید برای جذب لائوتارو پیشنهاد جدیدی داد

رئال مادرید به هر نحوی قصد دارد لائوتارو مارتینز، ستاره جوان و ۲۲ ساله اینتر را جذب بکند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در فصل تابستان پیش رو به دنبال خرید یک مهاجم جدید بوده و حالا احتمال حضور لائوتارو در این تیم بیشتر از همیشه شده است. امروز روزنامه ایتالیایی توتواسپورت گزارش داد که باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با مدیران اینتر برای انجام انتقالی است که می تواند به سود هر دو طرف باشد.

تیم ایتالیایی تابستان گذشته ۱۳ میلیون یورو برای اشرف حکیمی به رئال مادرید پرداخت کرد و هنوز ۳۲ میلیون یورو از رقم انتقال این بازیکن باقی مانده است. حالا رئال مادرید به اینتر پیشنهاد داده در صورت صدور مجوز لانتقال لائوتارو مارتینز به اسپانیا، دیگر نیازی به پرداخت این رقم نیست.

همچنین اینتر می تواند تا یافتن جانشین دائمی برای مهاجم آرژانتینی خود، لوکا یوویچ، مهاجم صربستانی تحت قرارداد با رئال مادرید را به خدمت بگیرد. یوویچ در حال حاضر به صورت قرضی در بوندسلیگا و در تیم سابق خود فرانکفورت بازی می کند و آینده این مهاجم جوان نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. آلخاندرو کامانو، مدیر برنامه لانوتارو، طی هفته های آینده با مدیران اینتر دیدار خواهد کرد تا درباره احتمال تمدید قرارداد این بازیکن با آنها مذاکره کند. علیرغم ابراز علاقه لائوتارو به ماندن در اینتر، هنوز هم احتمال جدایی این بازیکن وجود دارد و حالا بر خلاف تابستان سال قبل، رئال مادرید به جای بارسلونا تبدیل به جدی ترین مشترین این بازیکن شده است.

تگ ها


لوکا یوویچ لائوتارو مارتینز اینتر میلان اشرف حکیمی رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت