رئال مادرید به خطر امباپه قید پوچتینو را زد

به نظر می رسد که باشگاه رئال مادرید به خاطر هدف اول نقل و انتقالاتی خود یعنی کیلیان امباپه قید جذب مائوریسیو پوچتینو را زده است....

به گزارش "ورزش سه"، جذب کارلو آنچلوتی برای رئال مادرید تا حدود زیادی ناگهانی اتفاق افتاده است. در واقع از نام هایی نظیر رائول گونزالس، ژابی آلونسو، آنتونیو کونته و مکس آلگری به عنوان گزینه های احتمالی جانشینی زین الدین زیدان در رئال نام برده شده و در روزهای اخیر هیچگاه حرفی از کارلتو زده نشد.

اما کادناسر در گزارشی مدعی شده که رئال مادرید در ابتدا برنامه دیگری داشته و گمان می کرده که راه مائوریسیو پوچتینو و پاری سن ژرمن به جدایی ختم خواهد شد و نهایتا آنها می‌توانند سرمربی آرژانتینی را به خدمت بگیرند اما سناریو کاملا تغییر کرد. از طرفی به نظر می رسید که خود پوچتینو نیز خواهان ترک باشگاه فرانسوی است اما نهایتاً اوضاع به گونه ای رقم خورده که جدایی او از PSG تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

جدای همه این مسائل رئال مادرید باید همچنان رابطه خوب خود را با پاری سن ژرمن حفظ کند. کیلیان امباپه هنوز هم هدف اول نقل و انتقالاتی لوس بلانکوس محسوب می‌شود و اگر رئال برای جذب پوچتینو اصرار می کرد ممکن بود که باشگاه فرانسوی به لجبازی روی آورده و به خدمت گرفتن امباپه برای کهکشانی ها تا حدود زیادی دشوار شود؛ بنابراین برنامه رئال مادرید تغییر کرد و آنها به خاطر کیلیان امباپه از پافشاری برای به خدمت گرفتن پوچتینو امتناع کردند.

سرانجام بعد از تمام شایعاتی که در این چند روز مطرح شد به نظر می رسد که کارلو آنچلوتی سرمربی بعدی رئال مادرید خواهد بود. گزارش ها حاکی از آن است که مرد ایتالیایی برای فسخ قرارداد با اورتون به توافق رسیده و احتمالاً حضور او در رئال مادرید به زودی رسمی خواهد شد.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا موریسیو پوچتینو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال