رئال مادرید به دنبال مهاجم مورد علاقه آنچلوتی

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال مادرید می خواهد هیروینگ لوزانو، مهاجم ناپولی را به سانتیاگو برنابئو بیاورد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند روز بعد از استعفای زین الدین زیدان بود که مدیران رئال مادرید در اقدامی غیرمنتظره با کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و پیشین خود به مدت سه فصل به توافق دست یافتند. کارلتو از همین بدو ورود به باشگاه تلاش برای جذب بازیکنان مورد نظرش را آغاز کرده و نشریه توتواسپورت مدعی شد رئال مادرید قصد دارد برای جذب هیروینگ لوزانو، مهاجم گلزن و مکزیکی ناپولی در هفته های پیش رو اقدام بکند.

لوزانو که فصل گذشته در ۳۲ بازی در سری آ ۱۱ گل به ثمر رساند، تا ژوئن ۲۰۲۴ با ناپولی قرارداد دارد و جذب او به این آسانی ها هم نخواهد بود. اما لوزانو در ابتدا توسط خود آنچلوتی در آگوست ۲۰۱۹ برای ناپولی جذب شد و او مهاجم مورد علاقه سرمربی جدید رئال مادرید محسوب می شود. به نظر می رسد پیشنهادی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو برای متقاعد کردن آئورلیو دی لورنتیس برای فروش این مهاجم مکزیکی کافی است.

البته ناپولی علاقه چندانی به فروش لوزانو نداشته و امیدوار است در بدود ورود لوچانو اسپالتی به رختکن این باشگاه، یکی از بازیکنان باکیفیت خود را از دست ندهد. ناپولی در فصل گذشته سری آپنجم شد و به دلیل تساوی با هلاس ورونا در هفته آخر، شانس شرکت در لیگ قهرمانان در فصل جاری را از دست داد. رئال مادرید در فصل گذشته در خط حمله شرایط خیلی خوبی نداشت و به نظر جذب یک مهاجم جدید از اولویت های تابستانی این باشگاه است.

تگ ها


ناپولی نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا اورتون فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال