رئال مادرید به دنبال پدیده اروگوئه‌ای

سایت گل ادعا کرد که باشگاه رئال مادرید به دنبال فاکوندو پِیِستری، ستاره جوان پنارول، است و ممکن است او را برای خرید او پیشنهادی ارائه بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  یونی کالافات، رئیس بخش بازیکن یابی باشگاه رئال مادرید، که بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور و رودریگو هم را هم به این باشگاه آورد، بازی های پیستری را زیر نظر داشته و معتقد است که او می تواند به یک ستاره تبدیل شود.

این وینگر ۱۸ ساله که ۹ میلیون یورو قیمت دارد، در فوریه گذشته، قراردادش را با پنارول تا ۲۰۲۲ تمدید کرد و رئالی ها می دانند که کار سختی برای به خدمت گرفتن او دارند. منچسترسیتی، اتلتیکو مادرید، بوکا جونیورز و فلامینگو هم برای خرید پیستری ابراز علاقه کرده اند؛ در حالی که از وولوز، والنسیا و ناپولی هم به عنوان مشتریان او نام برده می شود.

اما رئالی ها که در سال ۲۰۱۶ فِده والورده را از پنارول به خدمت گرفتند، رابطه خوبی با این باشگاه دارند و مطمئن هستند که در صورت آغاز مذاکرات، مشکلی برای نهایی کردن این انتقال نخواهند داشت.  

پیستری در تابستان گذشته به تیم اول پنارول راه پیدا کرد و خیلی زود به ترکیب اصلی رسید. او ۲۵ بازی برای پنارول انجام داد و رئالی ها معتقدند که او با توجه به سرعت، دوندگی، اعتماد به نفس و پیشرفت سریعش، یک استعداد فوق العاده است.

او در حال حاضر زیر نظر دیگو فورلان، ستاره سابق اتلتیکو مادرید، بازی می کند و بسیاری معتقدند که او می تواند ستاره بعدی تیم ملی اروگوئه باشد.

بیشتر بخوانید:

استقبال ستاره رئال مادرید از دوران قرنطینه!

گواردیولا و ستین، مربیان محبوب هافبک رئال

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال