رئال مادرید بیخیال ستاره اینتر نمی شود

رئال مادرید آماده ارائه پیشنهاد برای جذب لائوتارو مارتینز، ستاره گلزن و آرژانتینی اینتر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لائوتاروی ۲۳ ساله در این فصل عملکرد درخشانی در ترکیب نراتزوری داشته و در ۳۶ بازی در سری آ ۱۶ گل به ثمر رسانده است. خود لائوتارو مارتینز چندی قبل فاش کرد سال گذشته قصد پیوستن به بارسلونا را داشته، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این انتقال منتفی شده و او در اینتر ماندنی شد.

حالا نشریه ایتالیایی توتواسپورت مدعی شد این بار رئال مادرید به جذب این ملی پوش آرژانتین علاقمند است و آنها قراردادی با دستمزد ۹ میلیون یورویی در هر فصل به لائوتارو پیشنهاد داده اند که دو برابر بیشتر از پیشنهاد فعلی اینتر برای تمدید احتمالی قرارداد با این بازیکن است. البته لائوتارو هنوز در مورد آینده مردد بوده و به اینتر پاسخ مثبت نداده است.

رئال مادرید قصد دارد با ۹۰ میلیون یورو برای خرید لائوتارو مارتینز اقدام بکند. البته آنها برای فروش اشرف حکیمی به اینتر رقمی در حدود ۳۰ میلیون یورو از این باشگاه طلبکار هستند و می توانند با صرف نظر از دریافت این مبلغ و البته پرداخت ۶۰ میلیون دیگر به اینتر، لائوتارو مارتینز را در فصل تابستان امسال جذب بکنند. اینتر از نظر مالی در شرایط بسیار دشواری قرار داشته و حتی از بازیکنان خود خواسته از دریافت دو ماه حقوق خود صرف نظر بکنند. ادامه این روند ممکن است اینتر را مجبور به فروش یکی از ستاره های خود بماند و در حال حاضر احتمال جدایی لائوتارو مارتینز بیشتر از دیگر بازیکنان است.

بیشتر بخوانید:

علت غیبت مارسلو در لیست رئال؛ جر و بحث با زیدان!

نفس راحت زیدان با بازگشت یکی از مصدومان رئال

 

 

تگ ها


اینتر میلان لائوتارو مارتینز فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال