رئال مادرید خطاب به مارسلو؛ می‌توانی جدا شوی

رئال مادرید برای فصل آینده روی مارسلو حساب نمی‌کند...

ظاهرا دوران حضور مارسلو در رئال مادرید بعد از 13 سال رو به پایان است.
به گزارش مدال، فصلی که گذشت بی شک بدترین سال دوران حضور مارسلو در رئال مادرید بود و وی به قدری خصوصا در فاز دفاعی ضعیف کار کرد که در بسیاری از مقاطع فصل جای خود را در ترکیب ثابت به توماس رگیلون داده بود.

حالا نشریه مارکا مدعی شد باشگاه رئال مادرید به مارسلو اعلام کرده در صورت تمایل می تواند این تیم را در تابستان امسال ترک کند. به نظر می رسد کار انتقال فرلاند مندی، مدافع لیون به رئال مادرید در حال نهایی شدن است و به مارسلو گفته شده در صورت ماندن در برنابئو نیز ذخیره این بازیکن خواهد شد.

البته رئال مادرید این شانس را به مدافع باتجربه خود داده که در مورد آینده اش تصمیم گیری کند؛ انتخابی میان ماندن در این باشگاه و قرار گرفتن در اولویت دوم، یا اینکه ترک رئال مادرید و احتمالا قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیمی دیگر.

به نظر می رسد در صورت جدایی مارسلو از رئال مادرید، یوونتوس از بیشترین شانس برای جذب این مدافع برزیلی برخوردار باشد. رابطه بسیار خوبی میان مارسلو و کریستیانو رونالدو وجود دارد و بیانکونری در اواسط فصل نیز برای جذب مارسلو وارد مذاکره شده بود و حالا بهترین فرصت برای نهایی کردن این انتقال فرا رسیده است.

اخبار مرتبط:

کورتوا: هازارد اسپانیایی بلد باشد بهتر است/ از او استقبال می‌کنیم

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی زین‌الدین زیدان نشریه مارکا مارسلو رئال مادرید لالیگا فوتبال