رئال مادرید خواهان انتشار مکالمات داوران ال‌کلاسیکو شد

باشگاه رئال مادرید از کمیته داوران فوتبال اسپانیا درخواست کرد تا فایل صوتی مکالمات داوران ال‌کلاسیکو را در اختیار این باشگاه قرار دهد...

به گزارش مدال، باشگاه رئال مادرید از کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده تا آن بخش از فایل صوتی مکالمات داور ال‌کلاسیکو (هرناندس هرناندس) و دستیارانش در اتاق کمک داور ویدئویی (VAR) که مربوط به اتفاق جنجالی نیمه اول می‌شود را منتشر کند.

جنجالی‌ترین اتفاق اولین ال‌کلاسیکوی فصل که چهارشنبه هفته پیش در ورزشگاه نوکمپ برگزار شد، نادیده گرفته شدن ضربه کف پای کلمن لانگله به ران پای رافائل واران در محوطه جریمه بارسلونا بود که داور بدون استناد به نظر VAR آن را پنالتی تشخیص نداد.

با توجه به تأکید همیشگی کمیته داوری فدراسیون فوتبال اسپانیا بر لزوم شفافیت درباره تصمیمات داور، اکنون باشگاه رئال مادرید از این کمیته درخواست کرده که فایل صوتی مکالمات داور مسابقه، با دستیارانش در اتاق VAR‌، را منتشر کند که آیا هرناندس از VAR علامتی مبنی بر  خطا بودن حرکت لنگله دریافت کرده یا نه.

سال گذشته ولاسکو کاربایو، داور اسپانیایی با رضایت کامل پذیرفت که فایل صوتی مکالمه خود با دستیارانش درباره صحنه خطای پنالتی رافائل واران روی لوئیس سوارس در پیروزی 5 بر یک بارسلونا مقابل رئال مادرید در برنابئو را منتشر کند. اکنون مادریدی‌ها درخواست کرده‌اند که حرکتی مشابه، این بار به نفع آنها تکرار شود.

 

بیشتر ببینید:

آنچه که در ال‌کلاسیکو گذشت / ویدیو

تگ ها


بارسلونا رئال مادرید ال‌کلاسیکو رئال مادرید ال کلاسیکو فوتبال