رئال مادرید: رافائل واران فروشی نیست

کهکشانی‌ها حاضر نیستند مدافع فرانسوی را از دست بدهند...

کهکشانی‌ها حاضر نیستند مدافع فرانسوی را از دست بدهند

رئال مادرید در پی تمدید قرارداد با واران و افزایش دستمزد سالانه او به 9 میلیون یورو، است.

به گزارش مدال، رئال مادرید، به هیچ پیشنهادی برای رافائل واران، توجه نخواهد کرد. بر طبق گزارشات، مسئولان رئال مادرید تصمیم نهاییشان را گرفته اند و با این اوصاف هر تیمی مایل به جذب این مدافع 25 ساله باشد، باید بند آزادسازی 500 میلیون یوروریی او را فعال کند، در غیر این صورت کهکشانی ها راضی به یک پنی کمتر هم نخواهند بود. 

به گزارش as، سفیدهای مادرید باور دارند، هیچ بازیکنی با سطح تجربه و با فاکتور سنی مناسب مانند او، در مارکت فعلی وجود ندارد. مسئولین رئال مادرید، فروش این مدافع فرانسوی به تیمی دیگر را، یک عقبگرد می دانند. این باشگاه اسپانیایی تصمیمش را گرفته است و برای واران با هیچ تیمی وارد مذاکره نخواهد شد. طبق گزارش ها، رئال مادرید به دنبال ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد و افزایش دستمزد سالانه او، است. این در واقع پاداشی برای تاثیرگذاری او بر موفقیت های تیم در فصول گذشته است. 

رافائل واران، در سال 2017 قرادادش را به مدت پنج سال و تا سال 2022 با رئال مادرید تمدید کرد. به نظر می رسد این مدافع 25 ساله، هنوز در حال فکر کردن برای تصمیم گیری در مورد آینده اش است. مدافع فرانسوی، سالانه مبلغ 6 میلیون یورو از سفید های مادرید، دستمزد می گیرد اما احساس می کند که لایق افزایش حقوق سالانه اش است. ممکن است پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید، افزایش 3 میلیون یورویی حقوق سالانه او را در پی داشته باشد. با این اوصاف، رافائل واران در صورت باقی ماندن در پایتخت اسپانیا و تمدید کردن قراردادش با کهکشانی ها، سالانه چیزی در حدود 9 میلیون یورو از این باشگاه، دستمزد خواهد گرفت.

از طرفی گفته می شود این مدافع ملی پوش فرانسوی، از برخورد مسئولین رئال مادرید در خصوص قهرمانی او در جام جهانی 2018 روسیه، به همراه فرانسه ناراحت شده است. اتلتیکو مادرید و بارسلونا، به بازیکنان فرانسوی اشان که در جام جهانی روسیه قهرمان شده بودند، پاداشی اختصاص دادند و این در حالی بود که رئال مادرید با این قضیه برخوردی محتاطانه داشت. آن ها برای تجلیل از موفقیت واران به همراه تیم ملی کشورش، یک ویدیو از او در نمایشگر ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و پیش از بازی با لگانس پخش کردند، اما به عقیده واران، مسئولین رئال مادرید می توانستند بیشتر از این ها به موفقیت او، بها بدهند.

با این حال اما، بازگشت سرمربی فرانسوی به رئال مادرید، بر روی آینده واران تاثیرگذار خواهد بود. این مدافع 25 ساله، جایگاه ثابتی در دوره اول حضور زیدان در این تیم داشت و سرمربی فرانسوی  کهکشانی هابه همین راحتی اجزاه خروج او را نخواهد داد.