رئال مادرید راه انتقام را بر PSG بست

رئال مادرید با برنامه ریزی دقیقی برای خرید کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن وارد عمل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، انتقال کیلیان امباپه تبدیل به مهم ترین دغدغه رئال مادرید شده و این باشگاه پیش از اقدام برای خرید این بازیکن، قرارداد تمام ستاره های خود را با بندهای آزادسازی سنگین تمدید کرد تا پاری سن ژرمن فرصتی برای انتقام نداشته باشد. برنامه تمدید قراردادهای اخیر شامل لوکا مودریچ تا ۲۰۲۲، لوکاس واسکز تا ۲۰۲۴، ناچو تا ۲۰۲۳، دنی کارواخال تا ۲۰۲۵، تیبو کورتوا تا ۲۰۲۶، کریم بنزما تا ۲۰۲۳ و فده والورده تا ۲۰۲۷ در واقع تصمیمی در رابطه با واکنش احتمالی پاری سن ژرمن در خصوص کیلیان امباپه بوده است.

در واقع رئال مادرید خود را برای سناریوی جدید باشگاه رقیب آماده کرده بود. به خصوص تمدید قرارداد با کورتوا و والورده که مهم ترین گزینه های مانور باشگاه فرانسوی محسوب می شوند اهمیت زیادی برای فلورنتینو پرز داشت و در نهایت نیز انجام شد.

در واقع رئال مادرید به خوبی می دانست که ارسال پیشنهاد برای خرید کیلیان امباپه می تواند موجب عصبانیت مدیران پاری سن ژرمن و برنامه ریزی آنها برای انتقام از رئال مادرید با جذب یکی از ستاره های این تیم شود و چنین اتفاقی در سال ۲۰۱۷ در مورد بارسلونا و در پرونده مارکو وراتی و نیمار نیز رخ داد.

در حال حاضر رئال مادرید تنها چهار بازیکن در ترکیب دارد که فصل آینده قراردادشان به پایان می رسد و این باشگاه روی سه نفر از آنها شامل گرت بیل، مارسلو و ایسکو برای آینده حساب باز نمی کند. لوکا مودریچ نیز چند روز پیش ۳۶ ساله شد و بعید است پاری سن ژرمن فصل بعد قصدی بر خرید این بازیکن داشته باشد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه تیبو کورتوا کریم بنزما رئال مادرید