رئال مادرید ۳ - ۱ سلتاویگو؛ فتح بالایدوس به دست شاگردان زیدان

رئال مادرید در اولین بازی خود در فصل جدید لالیگا موفق شد در ورزشگاه بالایدوس مقابل سلتاویگو به یک پیروزی ارزشمند دست یابد...

رئال مادرید ۳ - ۱ سلتاویگو؛ فتح بالایدوس به دست شاگردان زیدان

به گزارش مدال، در ادامه هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان رئال مادرید بود که در پایان این شاگردان زیدان بودند که به پیروزی دست یافتند.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچیک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید. پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه ادریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری 0-1 رئال مادرید تمام شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی ارسال مارسلو، رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بنزما با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 56 داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود. اما در دقیقه 62 اختلاف دو برابر شد. تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند. در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه 80 به گل سوم هم دست یافت. حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.

به نظر می‌رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه 91 و روی ضدحمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری 1-3 رئال مادرید به پایان برسد.

اخبار مرتبط:

لالیگا اسپانیا؛ خلاصه بازی رئال‌مادرید 3 - 1 سلتاویگو/ ویدیو

سلتاویگو - رئال‌مادرید؛ بوی خوش صدرنشینی؟


 

تگ ها


کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان فوتبال جهان ورزشگاه بالایدوس تونی کروس کریم بنزما رئال مادرید سلتاویگو سلتاویگو-رئال مادرید لالیگا فوتبال