رئال مادرید قصد فروش خامس را نداشت!

در تابستان شایعات انتقال خامس رودریگز به ناپولی خبر اول رسانه‌های ایتالیایی بود اما در نهایت خامس در اسپانیا ماندگار شد و حالا سرمربی ناپولی مدعی‌ست که رئال از اول نیز قصد فروش ستار کلمبیایی را نداشت....

در تابستان شایعات انتقال خامس رودریگز به ناپولی خبر اول رسانه‌های ایتالیایی بود اما در نهایت خامس در اسپانیا ماندگار شد و حالا سرمربی ناپولی مدعی‌ست که رئال از اول نیز قصد فروش ستار کلمبیایی را نداشت.

به گزارش مدال، ناپولی در تابستان با اصرار «کارلو آنچلوتی» قصد جذب «خامس رودریگز» ستاره کلمبیایی رئال مادرید را داشت اما کهکشانی‌ها با پیشنهاد انتقال قرضی مخالفت کردند و خامس در «سانتیاگو برنابئو» ماندنی شد.

حال کارلتو یک بار دیگر درباره علاقه خود به جذب خامس با «Radio Anch'io Sport» مصاحبه و ادعای جالبی را مطرح کرده است: «ما به جذب خامس علاقه داشتیم اما رئال مادرید مقاومت کرد. هیچ شانسی برای جذب او نبود و حالا هم در ترکیب کهکشانی‌ها به میدان می‌رود. البته در تابستان فعالیت خوبی داشتیم و توانستیم دی‌لورنزو، الماس، یورنته، مانولاس و لوزانو را جذب کنیم اما رئال هیچگاه قصد فروش او را نداشت.»

آنچلوتی درباره ترکیب تیمش هم صحبت کرد: «ما از چرخش بازیکنان بهره می‌بریم و دروازه ما هم چنین شرایطی دارد. اوسپینا و مرت دروازه‌بانان خوبی هستند اما مرت هنوز تجربه اوسپینا را ندارد. من از سیستم چرخشی استفاده می‌کنم تا همه بازیکنانم بازی کنند. می‌خواهیم برای قهرمانی با همه مدعیان رقابت کنیم. تیم خوبی داریم و توانایی قهرمانی را در خود می‌بینیم.»

سرمربی اسبق میلان درباره شرایط جامپائولو پس از شکست در دربی میلان هم صحبت کرد و گفت: «آنها شرایط خوبی ندارند، هنوز به دنبال هویت خود هستند و شرایط سخت است. سرمربی‌شان جدید است و اعمال فلسفه او در تیم به صبر نیاز دارد.»

کارلتو درباره رم دیگر تیم ایتالیایی هم گفت: «فوئنسکا مربی بزرگی است و رم می‌تواند برای قهرمانی بجنگد. تیم جوانی دارند که فوئنسکا به آن انگیزه وارد کرده است.»

در آخر کارلتو درباره مشکل بزرگ این روزهای فوتبال ایتالیا یعنی نژادپرستی نیز گفت: «نمی‌دانم چرا اینگونه هستیم. باید به جلو حرکت کنیم. داور بازی آتالانتا - فیورنتینا کار خوبی کرد که مسابقه را قطع کرد و قدم رو به جلویی بود. باید همین شیوه را در پیش بگیریم. باید قوانین را اعمال کنیم. سری‌آ باید پیشرفت کند، ما سال‌ها است که لیگ مان از بقیه لیگ‌ها عقب مانده است.»

بیشتر بخوانید:

تلاش رئال مادرید برای جذب جانشین مسی و رونالدو

تگ ها


کارلو آنچلوتی کارلتو ناپولی خامس رودریگز خامس ناپولی رئال مادرید کهکشانی‌ها میلان روسونری سری آ فوتبال جهان نژادپرستی رئال مادرید ناپولی سری آ Primera División فوتبال