رئال مادرید - منچستریونایتد و شایعه‌ای که تکذیب شد

وب سایت معتبر گل هرگونه علاقه رئال مادرید به فروش وینیسیوس جونیور به منچستریونایتد را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، وینگر برزیلی یکی از بازیکنان مورد علاقه رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی فلورنتینو پرز محسوب می شود. همچنین به نظر می رسد که کادر فنی باشگاه رئال مادرید نیز کاملاً به وینیسیوس جونیور اعتماد دارند. در واقع به نظر می رسد که کارلو آنچلوتی برای رقابت های فصل آینده حساب ویژه ای روی این ستاره برزیلی باز کرده است.

اما روز گذشته نشریه میرر انگلیس در گزارشی مدعی شد که رئال مادرید در جریان مذاکرات برای فروش رافائل واران به منچستر یونایتد، وینیسیوس جونیور را هم به این باشگاه انگلیسی پیشنهاد داده است؛ موضوعی که حالا وبسایت گل به شکل جدی آن را رد کرده و مدعی شده که لوس بلانکوس هیچ برنامه ای برای فروش وینیسیوس ندارد و همانطور که گفته شد برای رقابت های فصل ۲۲-۲۰۲۱ روی این بازیکن حساب ویژه ای باز می کند.

سایت گل در ادامه گزارش خود پیرامون این موضوع تاکید کرده تنها مذاکراتی که در حال حاضر بین رئال مادرید و منچستر یونایتد در جریان است، به رافائل واران اختصاص دارد که به نظر می‌رسد بعد از ۱۰ فصل حضور در جمع کهکشانی‌ها در آستانه ترک این تیم قرار دارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که طی روزهای آینده انتقال مدافع فرانسوی به اولدترافورد نهایی و رسمی خواهد شد.

تگ ها


وینیسیوس جونیور نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا رافائل وارانه منچستر یونایتد رئال مادرید