رئال مادرید هم مشتری ستاره ایتالیایی شد

رئال مادرید نیز یکی از باشگاه هایی است که به جذب نیکولو بارلا، هافبک اینتر علاقه مند است....

به گزارش "ورزش سه"، نیکولو بارلا در یک سال و نیم اخیر و زیر نظر آنتونیو کونته تبدیل به یکی از بهترین هافبک های اروپا شده و تیم های زیادی خواهان جذب او شده اند. نیکولو بارلا در این مدت به ترکیب ثابت تیم ملی ایتالیا نیز راه یافته و حالا نشریه آ.اس مدعی شد رئال مادرید نیز شرایط جذب این هافبک خلاق و ۲۴ ساله را زیر نظر گرفته است.

در ماه های اخیر اخبری در مورد تمایل بارسلونا، لیورپول و بایرن مونیخ نیز جذب نیکولو بارلا منتشر شده است. میانگین سنی خط هافبک رئال مادرید با حضور بازیکنانی چون لوکا مودریچ، کاسمیرو و تونی کروس رو به افزایش بوده و مدیران این باشگاه به دنبال جذب گزینه های جدید هستند. البته مدیران باشگاه اینتر از علاقه سایر باشگاه ها به جذب این بازیکن آگاه بوده و به زودی قصد دارند قرارداد این بازیکن را تمدید کند. قرارداد فعلی بارلا با اینتر در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد و مذاکرات برای حفظ این هافبک ارزشمند آغاز شده است.

نیکولو بارلا در ماه ای اخیر با ثبت سه گل و ارسال ۱۰ پاس گل در ۳۰ مسابقه یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایتالیا بوده و نقش مهمی در اوج گیری نراتزوری داشته است. رقمی در حدود ۵۵ میلیون یورو برای خرید نیکولو بارلا تعیین شده، اما بعید است اینتر تمایلی به فروش او داشته است.

تگ ها


لوکا مودریچ نیکولو بارلا اینتر میلان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال