رئال مادرید ۱ - ۱ وایادولید؛ گواردیولا پیروزی را از زیدان گرفت

رئال مادرید که هفته گذشته نیز مقابل سلتا به پیروزی رسیده بود، نتوانست در مصاف با وایادولید به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست یابد...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به مصاف وایادولید رفت و این دیدار در نهایت با نتیجه ۱-۱ مساوی به پایان رسید.

اولین فرصت بازی در دقیقه 12 و روی پاس خامس ایجاد شد اما ضربه گرت بیل در حالتی نامعتادل با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد. دقایقی بعد خامس اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت او نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.در دقیقه 24 کریم بنزما در شرایطی دشوار ضربه سر خود را راهی دروازه وایادولید کرد اما این موقعیت نیز تبدیل به گل نشد. در دقیقه 27 خامس یک بار دیگر از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد اما این بار نیز ضربه او راهی به دروازه حریف نیافت. در دقیقه 34 این بازیکن این بار با ضربه سر دروازه وایادولید را تهدید کرد اما بدشانس بود که این موقعیت نیز به بیرون رفت. در دقیقه 38 و روی پاس تونی کروس، بنزما فرصت خوبی برای باز کردن دروازه وایادولید داشت اما ماسیپ مانع رخ دادن این اتفاق شد. لحظاتی بعد این بار گرت بیل با ضربه سر دروازه وایادولید را تهدید کرد اما این بار نیز ماسیپ عکس العمل خوبی نشان داد تا در نهایت نیمه نخست علیرغم موقعیت های رئال مادرید با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اولین فرصت نیمه دوم برای رئال مادرید و گرت بیل در دقیقه 52 ایجاد شد اما ضربه ستاره ولزی با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید همانند نیمه اول قادر به خلق موقعیت نبود که یکی از دلایل آن نمایش دفاعی وایادولید بود. در دقیقه 68 رئال مادرید تا آستانه زدن گل اول پیش رفت اما ضربه سر لوکا یوویچ تازه وارد روی ارسال گرت بیل به دیرک دروازه وایادولید برخورد کرد و بدشانسی زیزو تکمیل شد. در ادامه این وایادولید بود که تا آستانه گلزنی پیش رفت. ابتدا در دقیقه 75 والدو شانس خود را از پشت محوطه برای گلزنی امتحان کرد اما کورتوا ضربه او را دور کرد. دقایقی بعد و روی ارسال سرجی گواردیولا، دو بازیکن وایادولید در موقعیت بسیار خوب گلزنی قرار داشتند اما ضربه اونای در حالتی نامتعادل به بیرون رفت. اما در دقیقه 82 رئال مادرید به گل رسید. کریم بنزما پشت محوطه صاحب فرصت شد و با یک چرخش دیدنی و ضربه ای فوق العاده گل اول تیمش را به ثمر رساند. اما در دقیقه 88 وایادولید به گل تساوی رسید. روی پاس زیبای پلانو، سرجی گواردیولا با دروازه رئال تک به تک شد و با یک ضربه دقیق از بین پاهای کورتوا موفق به گلزنی شد. در لحظات پایانی تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه نداد و بازی با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی رئال مادرید 1 - 1 وایادولید/ ویدیو

پیغام مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو برای رئال مادرید

تگ ها


کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان فوتبال جهان سانتیاگو برنابئو کریم بنزما سرجی گواردیولا رئال مادرید رئال وایادولید رئال مادرید-رئال وایادولید لالیگا فوتبال