رئال مادرید ۲ - ۲ ویارئال؛ ستاره مغضوب ناجی زیدان شد

ستارگان رئال مادرید در حالی که تا دقایق پایانی مقابل ویارئال عقب بودند، با درخشش گرت بیل از شکست فرار کردند...

به گزارش مدال، در ادامه هفته سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، ویارئال در ورزشگاه لاسرامیکا میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جذاب در نهایت با تساوی ۲-۲ همراه بود.

میزبان بازی را خوب آغاز کرد و در دقیقه 12 بود که به گل اول رسید. جرارد مورنو یک ضدحمله را آغاز کرد و توپ را به اکامبی رساند. ضربه اکامبی بلوکه شد اما در برگشت، خود مورنو گل زد. در ادامه گرت بیل در لحظات تلف‌شده نیمه اول گل مساوی را زد. دنی کارواخال و لوکا یوویچ یک و دو کردند، و کارواخال توپ را در دهانه دروازه به بیل سپرد و او هم گل تساوی را به ثمر رساند تا نیمه اول ۱-۱ مساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم باز هم ویارئال بود که در دقیقه 74 گل دوم را زد. شوت کارلوس باکا برگشت داده شد و به اونتیوروس رسید و او هم به جای آن که خودش ضربه بزند، توپ را به موی گومز سپرد و او بازهم زیردریایی‌های زرد را پیش انداخت. اما این پایان کار نبود و گرت بیل در دقیقه 86 گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند. او پاس لوکا مودریچ را گرفت و با یک حرکت زیبا و شوتی محکم دروازه حریف را باز کرد. بیل در دقیقه 92 به دلیل تکلی خشن کارت زرد گرفت و تنها ۲ دقیقه بعد خطای خشن دیگری انجام داد و با اخطار دوم، اخراج شد.

رئال مادرید با این تساوی ۵ امتیازی شد و این هفته را در رده پنجم جدول لالیگا به پایان رساند. ویارئال نیز ۲ امتیازی شد و در رده شانزدهم قرار گرفت.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - 2 ویارئال/ ویدیو
خرید جدید رئال به مادرید رسید؛ رقیب کورتوا از فرانسه می‌آید

تگ ها


هفته سوم لالیگا کهکشانی‌ها لاسرامیکا زین‌الدین زیدان فوتبال جهان ستاره ولزی گرت بیل رئال مادرید ویارئال لالیگا فوتبال