رئال مادرید و از دست دادن ۸ بازیکن در ۲۲ روز!

رئال مادرید در یک ماه گذشته با معضلات زیادی دست به گریبان بوده و هشت بازیکن خود را به دلایل مختلف از دست داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فهرست رئال برای بازی امروز مقابل اوئسکا نکته جالب و عجیبی را با خود داشت. در این لیست تنها نام ۱۷ بازیکن به چشم می خورد و زین الدین زیدان باید با تعدادی محدود از بازیکنانش برابر حریف ته جدولی به فکر پیروزی باشد.

مجموعه بازیکنان رئال در یک ماه گذشته به دلایلی متعدد کوچکتر شده است؛ به طوریکه امشب تنها ۶ بازیکن روی نیمکت خواهند بود( ۲ نفر دروازه بان ذخیره هستند) در حالی که طبق قانون، رئال می تواند ۱۰ بازیکن روی نیمکت داشته باشد. 

ابتدای ژانویه لوکا یوویچ از رئال جدا شده و قرضی به فرانکفورت پیوست. ۱۴ ژانویه رئال برای بازی با بیلبائو در نیمه نهایی سوپرکاپ ۲۲ بازیکن در اختیار داشت. شش روز قبل تر برای بازی با اوساسونا نیز همین تعداد بازیکن در دسترس بودند.

در نیمه نهایی سوپرکاپ، سرخیو راموس مصدوم شد و قرار است امروز جراحی شود. ۲۲ ژانویه فده والورده بار دیگر مصدوم شد و سپس انتقال اودگارد به آرسنال جنبه رسمی پیدا کرد. در ادامه لوکاس واسکز مصدوم شد. سپس تست کرونای ناچو مثبت اعلام شد.

در بازی با لوانته ادر ملیتائو کارت قرمز گرفت و ۴ روز بعد از این بازی مصدومیت ادن هازارد تایید شد. روز گذشته ایسکو هم به دلیل مصدومیت از فهرست بازی با اوئسکا خط خورد. به این ترتیب رئال در یک بازه زمانی ۲۲ روزه ۸ بازیکن خود را از دست داده است.

زیدان برای بازی امروز مارسلو، ماریانو، ویکتور شوست و ماروین پارک به عنوان ذخیره در اختیار دارد و لونین و آلتوبه هم گلرهای ذخیره هستند.

بیشتر بخوانید:

کابوس بی پایان رئال؛ راموس زیر تیغ جراحان

رئال منتظر چراغ سبز PSG برای خرید امباپه

 

 

تگ ها


لوکا یوویچ سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال