رئال مادرید و رقبای بسیار در راه جذب دانی فن‌ده‌بیک

تیم‌های زیادی از جمله رئال مادرید و منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن ستاره گلزن و ملی‌پوش آژاکس ابراز تمایل کرده‌اند...

رئال مادرید می‌خواهد صورت ناکامی در خرید پل پوگبا، به سراغ ستاره آژاکس برود.

به گزارش مدال، زین‌الدین زیدان به سران باشگاه گفته که گزینه اصلی‌اش پوگبا است. اما سران رئال کریستین اریکسن از تاتنهام را ترجیح می‌دهند. خود این بازیکن اخیرا در مادرید به دنبال خانه می‌گشته است.

رئال مادرید به جز پوگبا و اریکسن، فن‌ده‌بیک را هم زیر نظر دارد. او در فصل اخیر با آژاکس خوش درخشید و این تیم رئال مادرید را هم از لیگ قهرمانان حذف کرد.

این هافبک 22ساله هشت پیشنهاد از باشگاه‌های اروپایی داشته است که یکی از آنها از سوی رئال است. فن‌ده‌بیک البته در رفتن به رئال تردید دارد چون مشخص نیست که زیدان به او در ترکیب ثابت بازی بدهد. این در حالی است که برخی باشگاه‌های دیگر تضمین کرده‌اند که او در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت. در سال‌های اخیر، لوکا مودریچ، تونی کروس و کاسمیرو هافبک‌های اصلی رئال بوده‌اند و بعید است فان‌ده‌بیک مستقیما وارد ترکیب شود.

هافبک آژاکس همچنین با وسلی اسنایدر به صورت مفصل صحبت کرده است. اسنایدر در سال‌های 2007 تا 2009 در رئال بازی می‌کرد.

از دید رئال، فن‌ده‌بیک ارزان‌ترین گزینه برای خط میانی است. منچستر یونایتد اعلام کرده که پوگبا فروشی نیست (که این یعنی آنها تنها با قیمتی بسیار بالا حاضر به فروشش می‌شوند)، و تاتنهام هم مصمم است که حدود 100 میلیون یورو از فروش اریکسن به دست بیاورد. اما آژاکس پذیرفته که ستارگانش را بفروشد.

اخبار مرتبط:

چراغ سبز امباپه به رئال مادرید

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا ستاره آژاکس فوتبال جهان دانی وندبیک آژاکس اردیویسه هلند لالیگا فوتبال