رئال مادرید و صدور مجوز فروش ستاره فرانسوی

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید مایل است تابستان امسال رافائل واران را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، علاوه بر سرخیو راموس، در ماه های اخیر اخباری در مورد احتمال جدایی رافائل واران بعد از حدود یک دهه از رئال مادرید منتشر شده و اونداسرا مدعی شد این شایعه روز به روز جدی تر می شود. قرارداد این مدافع فرانسوی در سال ۲۰۲۲ با رئال مادرید به پایان می رسد و واران در حال حاضر در حال بررسی شرایط مذاکرات جدید قرارداد با رئال مادرید است.

در واقع اگر رافائل واران برای تمدید قرارداد به توافق نرسید، رئال مادرید تمایلی به حظ این بازیکن برای فصل بعد ندارد و ترجیح می دهد واران در تابستان امسال جدا شود تا این باشگاه قادر به استفاده از عواید مالی فروش مدافع فرانسوی خود باشد.

منچستریوناید جدی ترین مشتری جذب رافائل واران محسوب می شود و این باشگاه انگلیسی در سال های اخیر همیشه شرایط انتقال مدافع رئال مادرید را بررسی کرده است. به نظر می رسد رافائل واران بعد از سپری کردن یک دهه پرافتخار و درخشان در لالیگا به دنبال چالش های جدید بوده و تصور می کند روزهای حضور او در رئال مادرید دیگر به سر آمده است.

رافائل واران در ماه های اخیر و در برخی از بازی های حساس رئال مادرید از جمله دیدار برگشت در لیگ قهرمانان مقابل منچسترسیتی دچار اشتباهات بزرگ و عجیبی شده و انتقادات در این مدت از او به اوج رسیده است. سرخیو راموس نیز هنوز برای تمدید قرارداد با رئال مادرید توافق نکرده و احتمال دارد زوج خط دفاعی این باشگاه هر دو در تابستان جدا شوند.

تگ ها


فلورنتینو پرز رافائل وارانه رئال مادرید فوتبال