رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند

رئال مادرید در گذشته به راحتی فرصت جذب ارلینگ هالند را از دست داده است....

به گزارش "ورزش سه"، دو سال پیش ارلینگ هالند در نروژ و برای تیم گمنام مولده بازی می کرد. در ادامه این پدیده نروژی به سالزبورگ پیوست و اولین بازی خود را ترکیب این تیم در ژانویه ۲۰۱۹ انجام داد. در ادامه نیز شاهد حضور ارلینگ هالند در دورتموند بودیم و او در طی یک سال اخیر تقریبا در هر مسابقه موفق به ثبت میانگین یک گل شده است. ارزش انتقال احتمالی ارینگ هالند اکنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو تخمین زده می شود. اما هنگامی که او از مولده جدا شد، فقط هشت میلیون برای سالزبورگ هزینه در پی داشت و دورتموند نیز فقط ۲۰ میلیون یورو برای خرید هالند پرداخت کرد. اما رئال مادرید در این سالها به راحتی فرصت جذب ارلینگ هالند را پیش رو داشت و این موقعیت را از دست داد.

نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد رئال مادرید در همان سال ۲۰۱۹ می توانست با پرداخت هشت میلیون ارلینگ هالند را جذب کند. اما مدیران این تیم در فکر جذب بازیکنان برزیلی بودند و برای خرید استعدادهایی چون رینر ژسوس، رودریگو و وینیسیوس جونیور اقدام کردند. همچنین کهکشانی ها موفق به جذب لوکا یوویچ از فرانکفورت نیز شدند، اما هیچیک از این بازیکنان در این دو سال کسری از درخشش ارلینگ هالند را نیز ارائه نداده اند.

حالا اخباری در مورد احتمال انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی این مهتاجم حوان به رئال مادرید شنیده شده و مدیران این باشگاه باید هزینه ای چندین برابری برای خرید این بازیکن پرداخت کنند.

تگ ها


وینیسیوس جونیور ارلینگ هالند لوکا یوویچ بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال