رئال مادرید و پشیمانی از معامله با تاتنهام!

رئال مادرید قصد دارد در پایان فصل برای بازگرداندن سرخی رگیلون از تاتنهام اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در تابستان امسال علاقه ای به حفظ سرخی رگیلون، مدافع کناری و اسپانیایی خود نشان نداد و در نهایت این تاتنهام بود که موفق شد با قراردادی ۳۰ میلیون یورویی و پنج ساله این بازیکن را جذب کند. اما شبکه ال چیرینگیتو مدعی شد زین الدین زیدان از فروش سرخی رگیلون پشیمان شده و رئال مادرید در تابستان پیش رو برای خرید دوباره او اقدام خواهد کرد.

کهکشانی ها بندی در قرارداد فروش سرخی رگیلون به تاتنهام گنجاندند که بر آن اساس می توانند با پرداخت ۴۵ میلیون یورو دوباره این بازیکن را جذب کنند. سرخی رگیلون در همین ماه های ابتدایی حضور در لندن عملکرد درخشانی داشته و یکی از عوامل مهم صدرنشینی تاتنهام و درخشش این تیم در لیگ برتر لقب گرفته است.

رئال مادرید یک سال قبل فرلان مندی فرانسوی را به عنوان جانشین سرخی رگیلون به خدمت گرفت و حداقل در این فصل مدافع تاتنهام عمکرد بهتری ارائه داده است. سرخی رگیلون چندی قبل در مصاحبه ای اعلام کرد هنگام جدایی صحبت چندانی با زین الدین زیدان نداشته و در واقع باشگاه نیز علاقه ای به حفظ او نشان نداده است. بسیاری از هواداران رئال مادرید در ماه های اخیر به فروش سرخی رگیلون و اشرف حکیمی، دو مدافع کناری و آینده دار این باشگاه واکنشی منفی داشته اند.

تگ ها


زیدان سرخی رگیلون فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال