رئال مادرید ۲ پاری‌سن‌ژرمن 2 ؛ سرگروهی پاریسی‌ها در مادرید

پاری‌سن‌ژرمن موفق شد در دیداری که با دو گل عقب بود نهایتا با کسب تساوی سرگروهی خود را مسجل کند...

رئال مادرید ۲ پاری‌سن‌ژرمن 2 ؛ سرگروهی پاریسی‌ها در مادرید

به گزارش خبرنگار مدال، در حساس‌ترین دیدار امشب از لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف پاری‌سن‌ژرمن رفت که این بازی نهایتاً با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پاریسی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و مدافعین رئال به وضوح مقابل سرعت امباپه ضعف نشان می‌دادند.  در ۱۵ دقیقه ابتدایی مائورو ایکاردی دو موقعیت ایده‌آل به دست آورد اما در هر دو نوبت در گلزنی ناکام بود. در دقیقه ۱۶، تونی کروس در عرض حرکت کرد و ضربه سنگین خود را از روی دروازه ناواس به بیرون زد. اما قفل دروازه‌ها در دقیقه ۱۷ شکست. فده والورده با کارواخال یک و دو کرد و پای به عقب او با ضربه ایسکو به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت کریم بنزما توپ را به زاویه مخالف زد تا میزبان پیش بیافتد.

در دقیقه ۲۷، پاس کریم بنزما به تونی کروس رسید اما ضربه عالی او با واکنش ناواس راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه ۳۳، این بار نوبت به مارکو وراتی رسید اما ضربه او هم با واکنش تیبو کورتوا روبه‌رو شد. در دقایق پایانی نیمه اول داور یک پنالتی برای PSG اعلام کرد و کورتوا را اخراج کرد اما بررسی VAR خطای گیه را نشان داد و تصمیمات داور برگشت و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

نیمار در نیمه دوم جانشین گیه شد تا ترکیب PSG هجومی‌تر شود. در همان ثانیه‌های ابتدایی نیمه دوم پاس مارسلو در فاصله ۱ متری خط دروازه به بنزما رسید اما ضربه او با واکنش ناواس راهی کرنر شد. دقایقی بعد این بار ضربه تونی کروس از پشت محوطه جریمه از فاصله‌ای اندک از کنار دروازه پاریسی‌ها به بیرون رفت. چند دقیقه بعد، این بار سانتر زمینی مارسلو با ضربه ایسکو همراه شد اما ناواس باز هم ناجی PSG‌ شد.

بالاخره در دقیقه ۷۹، روی ارسال مارسلو باز هم این کریم بنزما بود که با ضربه سر دروازه پاری‌سن‌ژرمن را باز کرد. چیزی از این گل نگذشته بود که روی یک ضدحمله ارسال مونیه با اشتباه کورتوا و واران مقابل انباپه افتاد و او هم دروازه را باز کرد تا شاگردان توخل امیدوار شوند.

این پایان کار نبود. در دقیقه ۸۲، پابلو سارابیا که تازه به میدان آمده بود توپ را به طاق دروازه کورتوا چسباند و بازی را به تساوی کشاند. در ادامه حتی ضربه آزاد بیل به تیر دروازه هم برخورد کرد و بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پاری‌سن‌ژرمن با 13 امتیاز سرگروهی خود را مسجل کرد و رئال مادری نیز ۸ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند.

ببینید:

خلاصه بازی رئال‌مادرید 2-2 پاری‌سن‌ژرمن/ ویدیو

تگ ها


رئال مادرید پاری سن ژرمن فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پاری سن ژرمن رئال مادرید رئال مادرید-پاری سن ژرمن UEFA Champions League فوتبال