رئال‌مادرید - پاری‌سن‌ژرمن؛ بدون حضور ستاره‌ها

بازی رئال و پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان بدون حضور ستاره‌های دو تیم برگزار می‌شود....

به گزارش مدال، این هفته لیگ قهرمانان اروپا آغاز می‌شود و در یکی از مهم‌ترین دیدارها رئال به مصاف پاری‌سن‌ژرمن می‌رود. شرایط این بازی تا امروز کاملا به سود رئال پیش رفته و پاریسی‌ها کار سختی برای پیروزی مقابل رئال دارند. 
نیمار، سوپراستار برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که روابط بسیار ضعیفی با هواداران تیمش پیدا کرده به دلیل محرومیت انضباطی نمی‌تواند در ترکیب تیمش حضور داشته باشد. از سوی دیگر امباپه هم به دلیل کشیدگی عضله مقابل تولوز و به تنهایی تمرینات خود را انجام داده و حضور او مقابل لوس بلانکو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ادینسون کاوانی هم هنوز نتوانسته پس از مصدومیت به اوج برگردد و ایکاردی تا امروز در ترکیب اصلی قرار نگرفته است.
رئال هم مشکلات خود را دارد. هازارد، خامس و براهیم دیاز کاملا آماده‌اند اما مشکل زیدان انتخاب خط دفاعی و هافبک رئال است. راموس و ناچو از دیدار مقابل PSG محرومند و تنها گزینه‌های زیدان ادر و واران هستند که تنها ۳۰ دقیقه برای لوس بلانکو بازی کرده‌اند. در چهار بازی رئال تا اینجای فصل سفیدپوشان هیچ کلین شیتی نداشته‌اند و ۶ گل خورده‌اند که این مسئله عدم تمرکز آن‌ها در دفاع را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

هشدار هواداران تیفوسی پاری‌سن‌ژرمن به نیمار

 

تگ ها


زیدان کیلیان امباپه Neymar da Silva Santos Júnior سرخیو راموس پاری سن ژرمن رئال مادرید پاری سن ژرمن-رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال