رئال مادرید پیشنهاد جدید خود را برای جذب پوگبا ارائه کرد

مسئولان باشگاه رئال مادرید پیشنهاد جدید خود برای جذب پل پوگبا هافبک فرانسوی باشگاه منچستریونایتد را به شیاطین‌سرخ ارائه کردند و در انتظار پاسخ آنها هستند....

به گزارش مدال؛ باشگاه «رئال مادرید» آماده است تا برای جذب «پل پوگبا» مبلغ 150 میلیون پوند بپردازد و دستمزد هفتگی 600 هزار پوند را برای هافبک فرانسوی در نظر گرفته است. هافبک جدایی‌طلب شیاطین‌سرخ مدت‌هاست که به هدف بزرگ رئال مادرید در بازار نقل‌وانتقالات تبدیل شده و «زین‌الدین زیدان» مصمم است او را در همین تابستان در ترکیب تیم تحت رهبری‌اش ببیند.

البته یونایتدی‌ها برای موافقت با این انتقال رقم بالایی را درخواست کرده تا به نوعی همه مشتریان پوگبا را از خرید او منصرف کند اما در این بین رئال مادرید تصمیمی برای پا پس کشیدن ندارد.

اکنون نشریه «AS» در همین رابطه گزارش داد که باشگاه مادریدی برای تحقق خواسته سرمربی نامدارش، رقم پیشنهادی را تا 150 میلیون پوند افزایش داده که این رقم به پیشنهاد یونایتدی‌ها بسیار نزدیک است و به نظر می‌رسد به زودی این انتقال نهایی شود.

بیشتر بخوانید:

یونایتد رویاهای رئال را بر باد می‌دهد؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید رئال مادرید منچستریونایتد پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال