رئال مادرید چگونه می تواند اشرف را جذب کند؟

رئال مادرید در یک صورت از شانس بالاتری نسبت به دیگر تیم ها برای جذب اشرف حکیمی برخوردار است....

به گزارش "ورزش سه"، اشرف حکیمی در اولین فصل حضور خود در ترکیب اینتر عملکرد فوق العاده ای ارائه داده و یکی از ارکان اصلی قهرمانی مقتدرانه این تیم لقب گرفت. اما مشکلات مالی نراتزوری باعث شده نام اشرف حکیمی در لیست فروش این باشگاه قرار بگیرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این مدافع جوان و مراکشی به زودی از جمع بازیکنان اینتر جدا خواهد شد.

نام تیم هایی چون پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و چلسی به عنوان مشتریان اشرف حکیمی مطرح شده و به نظر می رسد باشگاه فرانسوی از شانس بیشتری نسبت به دیگر رقبا برخوردار است. اما شبکه اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد بندی در قرارداد فروش اشرف حکیمی از سوی رئال مادرید به اینتر گنجانده شده که شانس باشگاه اسپانیایی را برای خرید این بازیکن افزایش می دهد.

اینتر خواهان رقمی ۷۰ تا ۸۰ میلیون یورویی برای فروش اشرف حکیمی شده است. اگر پاری سن ژرمن حاضر به پرداخت این عدد باشد، مدیران اینتر بر اساس بند مذکور موظف هستند به رئال مادرید اطلاع دهند و در واقع اولویت با تیم پایتخا نشین اسپانیا است. اگر رئال مادرید علاقمند به پرداخت معادل پاری سن ژرمن بود، می تواند این بازیکن را جذب کند. در غیر اینصورت خود اشرف حکیمی در مورد آینده اش تصمیم گرفته و مقصد بعدی خود را مشخص خواهد کرد. به هر حال جدایی این مدافع ۲۲ ساله از اینتر قطعی شده و به زودی نام تیم بعدی حکیمی معلوم خواهد شد.

تگ ها


اینتر میلان پاری سن ژرمن اشرف حکیمی رئال مادرید