رئال مادرید ۶ - ۰ گالاتاسرای؛ پیروزی با هتریک رودریگو

رئال مادرید موفق شد در دیداری خانگی، با درخشش پدیده جوان خود یعنی رودریگو، گالاتاسرای را با شکستی سنگین بدرقه کند...

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان گالاتاسرای بود که این دیدار در نهایت با برتری ۶-۰ کهکشانی‌ها به پایان رسید.

رئال مادرید بازی را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه ۴، پاس مارسلو در گوشه محوطه جریمه به رودریگو رسید و او هم با حرکت در عرض و ضربه زیبای زمینی، دروازه موزلرا را باز کرد تا میزبان خیلی زود پیش بیافتد. دقایقی بعد باز هم ارسال مارسلو با ضربه سر رودیگوی برزیلی بدل به گل شد تا اختلاف خیلی زود دو برابر شود.

حملات رئال ادامه داشت و در دقیقه ۱۱، خطای انزونزی روی کروس با بررسی VAR پنالتی تشخیص داده شد تا سرخیو راموس با یک پنالتی پاننکا گل سوم کهکشانی‌ها را به ثمر برساند. دقایقی بعد فرصت نصیب گالا شد اما ضربه لمینا با واکنش کورتوا از روی دروازه به بیرون رفت. در ادامه گالاتاسرای بازی را به تعادل کشاند و دیگر شاهد حملات بی‌وقفه رئال مادرید نبودیم.

اما در حالی که بازی در نیمه اول رو به پایان بود، رودریگو با یک توپ‌ربایی عالی صاحب توپ شد و پاس در عرض او با ضربه بغل‌پای کریم بنزما تبدیل به گل چهارم شاگردان زیدان شد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت اما خستگی بازیکنان باعث شده بود که موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشود. در حالی که بازی رو به پایان بود، ایسکو از سمت راست نفوذ کرد و پاس زمینی او با ضربه کریم بنزما تبدیل به گل پنجم میزبان شد.

در حالی که بازی رو به پایان بود، رودریگوی ۱۸ ساله موفق شد روی پاس کریم بنزما گل سوم خودش را به ثمر رسانده و هتریکش را کامل کند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و کهکشانی‌ها به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند. رئال مادرید با این پیروزی ۷ امتیازی شد و در رده دوم جدول باقی ماند.

ببینید:

خلاصه بازی رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای/ ویدیو

تگ ها


ورزشگاه سانتیاگو برنابئو کهکشانی‌ها مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان رئال مادرید گالاتاسرای رئال مادرید-گالاتاسرای UEFA Champions League فوتبال