رئال مادرید ۴ – ۲ گرانادا؛ اولین گل هازارد و صدرنشینی شاگردان زیدان

تیم فوتبال رئال مادرید در هفته هشتم لالیگا به مصاف تیم فوتبال گرانادا رفت و در این دیدار با گلزنی ادن هازارد با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت...

تیم فوتبال رئال مادرید در هفته هشتم لالیگا به مصاف تیم فوتبال گرانادا رفت و در این دیدار با گلزنی ادن هازارد با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت

به گزارش مدال، در چارچوب دیدارهای هفته هشتم لالیگا و در دومین روز از این رقابت‌ها، عصر امروز (شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید صدرنشین جدول رده‌بندی میزبان نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود تیم گرانادا را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد تا حاشیه امنیت خود را در صدر جدول افزایش دهد.

در این مسابقه کریم بنزما در دقیقه 2 اولین گل رئال مادرید را به ثمر رساند. پس از او ادن هازارد در دقیقه 45 دومین گل رئالی‌ها را به ثمر رساند که این اولین گل او با پیراهن تیم جدیدش بود. لوکا مودریچ هم در دقیقه 61 سومین و آخرین گل کهکشانی‌‌ها زد. در ادامه اما داروین ماچیس از روی نقطه پنالتی در دقیقه 69 یکی از گل‌های خورده را برای گرانادا جبران کرد و 8 دقیقه بعد هم دومینگوس دوارته اختلاف را به حداقل رساند. این اما پایان کار نبود؛ چراکه خامس رودریگس که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه 2+90 گل چهارم میزبان را هم به ثمر برساند و به دلیل درآوردن پیراهن از داور کارت زرد بگیرد. با این نتیجه رئال مادرید 18 امتیازی شد و فاصله خود را با گرانادای رده دومی به 4 امتیاز افزایش داد.
امشب دو بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که در نخستین آنها از ساعت 20 والنسیا میزبان دپورتیوو لاکرونیا خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 22:30 اوساسونا از ویارئال پذیرایی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

شرط عجیب گتوزو برای بازگشت به میلان؛ مالدینی باید برود!

تگ ها


رئال مادرید گرانادا لالیگا کریم بنزما لوکا مودریچ ادن هازارد لالیگا فوتبال