رئال مادرید ۳ - ۲ اوئسکا؛ پیروزی دیرهنگام کهکشانی‌ها در برنابئو

شاگردان زیدان با گل دیرهنگام بنزما به پیروزی رسیدند...

شاگردان زیدان با گل دیرهنگام بنزما به پیروزی رسیدند

رئال مادرید در دیداری حساس میزبان اوئسکا بود.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اوئسکا در دیدار حساسی از هفتۀ بیست‌ونهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با حساب 3 بر 2 به سود کهکشانی‌ها به پایان رسید.

در حالی که سه دقیقه از آغاز بازی گذشته بود و در غافلگیری بازیکنان رئال مادرید، تیم اوئسکا توسط هرناندز به گل رسید.

در ادامه شاگردان زیدان بازی را در دست گرفتند و حملات خطرناکی را به روی دروازۀ تیم میهمان صورت دادند. فشار کهکشانی‌ها به خط دفاعی اوئسکا در دقیقۀ 25 جواب داد و ایسکو گل تساوی را وارد دروازۀ حریف کرد.

بازی در دقایق پایانی نیمۀ اول بیشتر در میانۀ میدان در جریان بود. این نیمه در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.
رئال مادرید نیمۀ دوم را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند. بازی خوب کهکشانی‌ها منجر به خطای پرتعداد بازیکنان اوئسکا شد که داور مسابقه در دو صحنه آن‌ها را با کارت زرد جریمه کرد. در دقیقۀ 62 روی حرکت تیمی فوق‌العادۀ رئالی‌ها، دنی سبایوس روی پاس بنزما، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
پس از این گل، تیم میزبان عقب نشست. در دقیقۀ 74 یک ضربۀ کرنر برای اوئسکا اعلام شد که ژابیر اکسبیا، روی سانتر ارسالی، با یک ضربۀ سر زیبا دروازۀ لوکا زیدان را باز کرد.
در ادامه سرمربیان دو تیم دست به تغییراتی در ترکیب خود زدند.

در دقایق پایانی مارسلو که به ترکیب رئال بازگشته ششمین پاس گل فصلش را به کریم بنزما داد تا او با گلزنی سه امتیاز شیرین را تقدیم زیدان کند.