رئال مادرید ۲ - ۱ ایبار؛ بازگشت خانگی کهکشانی‌ها با درخشش بنزما

شاگردان زیدان به یک پیروزی خانگی دست یافتند...

شاگردان زیدان به یک پیروزی خانگی دست یافتند

رئالی‌ها در حالی که نیمه اول را از حریف خود عقب بودند، با دو گل کریم بنزما به پیروزی رسیدند.

به گزارش مدال، از هفتۀ سی‌ویکم لالیگا اسپانیا، دو تیم رئال مادرید و ایبار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند و در پایان رئال مادرید ۲-۱ پیروز شد.
با سوت نیمۀ نخست، در ابتدا این کهکشانی‌ها بودند که با ارائۀ یک بازی مالکانه حریف خود را به زانو درآورده بودند و روی یک صحنه هم توسط بنزما موفق به گل‌زنی شدند که توسط داور این گل مردود اعلام شد. در حالی که پیش‌بینی می‌شد شاگردان زیدان خیلی زود به گل برسند، برخلاف انتظارها این ایبار بود که روی یک ضد حملۀ عالی توسط کاردونا در دقیقۀ ۳۹ به گل اول رسیدند تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.
با آغاز نیمۀ دوم، باز هم این تیم رئال بود که روی یک ضد حمله و باز هم توسط بنزما به مانند نیمۀ نخست به گل رسید اما باز هم داور این گل را آفساید اعلام کرد. اما بالاخره روی یک حرکت عالی بنزما با ضربه سر در دقیقۀ ۵۹ دروازه را باز کرد.

این پایان کار نبود باز هم بنزما و این بار در دقیقۀ ۸۱ دبل کرد و بازی باخته تیمش را با یک کامبک فوق‌العاده به نفع خودشان کرد. این دیدار تا پایان با همین نتیجه پابرجا ماند تا شاگردان زیدان با پیروزی در این بازی شکست تلخ هفته گذشته در لالیگا را جبران کند.

خلاصه این دیدار را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.