رئال مادرید 3 رئال سوسیداد 4؛ شب تلخ یاران زیدان در خانه

رئال مادرید در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل رئال سوسیداد متحمل شکست شد....

به گزارش مدال، در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی چام حذفی اسپانیا رئال مادرید در شبی که میزبان رئال سوسیداد بود با حساب 4 بر 3 مغلوب شد.

مارتین اودگارد در دقیقه ۲۲ دروازه رئال مادرید را باز کرد. سفیدپوشان نتوانستند موقعیت های خود را به گل تبدیل کنند و در مقابل ممکن بود چند بار دروازه شان باز شود. در نهایت نیمه نخست با پیروزی رئال سوسیداد به پایان رسید. 

اشتباه‌های مدافع‌های مادرید در نیمه دوم هم دیده شد و میزبان ضربه سختی خورد. ابتدا الکساندر ایساک گلزنی کرد اما داور به کمک VAR آن را آفساید اعلام کرد.  با این حال این بازیکن در دقیقه ۵۴ گل دوم تیمش را به ثمر رساند. او در ادامه با اشتباه ناچو گل دیگری را وارد دروازه سفیدپوشان کرد. مارسلو بالاخره یک گل به نام مادرید ثبت کرد اما ضعف خط دفاعی میزبان موجب شد رئال سوسیداد گل دیگری به ثمر برساند. میکل مرینو در دقیقه ۶۹ نتیجه را ۴ بر یک کرد.

در ۱۵ دقیقه پایانی مادرید به حمله‌هایش افزود و پس از این که گل وینیسیوس جونیور آفساید اعلام شد رودریگو در دقیقه ۸۴ گل دوم این تیم را به ثمر رساند. فشار میزبان بیشتر شد اما توپ ها به گل تبدیل نمی شدند. داور شش دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و در دومین دقیقه ناچو با ضربه سر گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد. آندونی گروسابل با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار کمی برای سفیدپوشان در جبران نتیجه راحت شود. با این حال شاگردان زین الدین زیدان فرصت کمی داشتند و نتوانستند بازی را به تساوی برسانند. در نهایت رئال سوسیداد در جمع چهار تیم برتر کوپا دل ری قرار گرفت. 

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی رئال مادرید 3 رئال سوسیداد 4/ ویدیو

تگ ها


گزارش بازی فوتبال جهان رئال مادرید رئال سوسیداد جام حذفی اسپانیا رئال مادرید رئال سوسیداد رئال مادرید-رئال سوسیداد جام حذفی(کوپا دل ری) فوتبال