رئال مادرید 3 – 0 آلاوز؛ پیروزی دلچسب برای کاهش فاصله تا صدر +ویدیو

رئالی‌ها در خانه به پیروزی رسیدند....

رئال مادرید موفق شد در برنابئو دپورتیوو آلاوز را شکست دهد.

به گزارش مدال، رئال مادرید در هفته بیست و دوم لالیگای اسپانیا، در سانتیاگو برنابئو میزبان آلاوز، تیم رده هفتمی جدول بود.

نکته عجیب در خصوص ترکیب رئال این بود که، سانتیاگو سولاری بازهم بنزما و راموس را در این بازی به میدان فرستاده بود تا این دو بازیکن بدون استراحت در تمام بازی‌ها به میدان روند. بازی با برتری میزبان در یک سوم دفاعی حریف آغاز شد. آلاوز از همان ابتدا در لاک دفاعی فرو رفته بود و این رئالی‌ها بودند که با پاس‌های متوالی سعی می‌کردند به گل برسند. در دقیقه 30 روی حرکت زیبای وینیسیوس و رگیلون بنزما گل اول بازی را به ثمر رساند.

نیمه اول این بازی آرامتر دنبال می‌شد و دو تیم به همین نتیجه به رختکن رفتند.

بازی خشن آلاوزی‌ها موجب شد تا بازیکنان رئال بیشتر مراقب ساق‌هایشان باشند. در این نیمه حرکات محوری سبایوس و نفوذ‌های وینیسیوس جونیور مهمترین راه رسیدن تیم سولاری به گل بود. از همین راه بالاخره به نتیجه هم رسیدند. در دقیقه 80 وینیسیوس جونیور روی پاس مارکو آسنسیو به راحتی دروازه پاچکو را باز کرد تا بازی با نتیجه 2-0 خاتمه یابد.

در آخرین دقایق بازی، ماریانو دیاز با پاس اودریزولا به زیبایی گل سوم را به ثمر رساند. در جدول رئال مادرید با 42 امتیاز پس از اتلتیکو 44 امتیازی در رده سوم ایستاد.