رئال مادرید 3 – 1 خیرونا؛ صعود به نیمه‌نهایی با دبل بنزما

رئال مادرید در مجموع 7-3 مقابل خیرونا به پیروزی رسید...

رئال مادرید در مجموع 7-3 مقابل خیرونا به پیروزی رسید

رئال مادرید موفق شد با برتری 1-3 برابر خیرونا به دور بعدی کوپا دل ری صعود کند.

به گزارش مدال، کهکشانی ها در دور رفت در خانه خود 2-4 خیرونا را مغلوب کرده بودند و امشب نیز با سه گل برابر این تیم به برتری رسیدند تا راهی مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری شوند.

خیرونا بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه 5 تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت اما ضربه ایستگاهی گرانل به دیرک دروازه کیلور ناواس برخورد کرد.

3 دقیقه بعد کریم بنزما با یک ضربه محکم دروازه حریف را تهدید کرد اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 24 تونی کروس با ضربه ای تماشایی از پشت محوطه می توانست زننده گل اول لقب گیرد اما شوت اوتوسط ایرازوز مهار شد.

اما در دقیقه 28 رئال مادرید به گل رسید. یک و دوی کارواخال و بنزما مهاجم فرانسوی را در محوطه صاحب فرصت کرد تا او با ضربه ای دقیق گل اول تیمش را به ثمر برساند.

3 دقیقه مارسلو می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند اما وی در موقعیتی تک به تک توپ را به دروازه بان خیرونا کوبید. در دقیقه 39 استوانی تا آستانه باز کردن دروازه رئال مادرید نیز پیش رفت اما ضربه او با مهار تماشایی کیلور ناواس مهار شد.

اما در دقیقه 43 رئال مادرید به گل دوم دست یافت. پاس رو به عقب وینیسیوس با ضربه فنی و دقیق کریم بنزما به گوشه دروازه همراه بود. در لحظاتی پایانی نیمه اول ناواس یک بار دیگر ضربه استوانی از فاصله ای نزدیک را مهار کرد تا رئال مادرید با برتری 0-2 برابر خیرونا راهی رختکن شود.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و رئال مادرید به اداره جریان بازی پرداخت.  در دقیقه 60 ضربه لوکاس واسکز توسط دروازه بان خیرونا مهار شد و در ریباند شوت لوکاس واسکز به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

اما در دقیقه 71 خیرونا اختلاف را به حداقل رساند. پاس عرضی پاچون در موقعیت تک به تک به پورو رسید و او با ضربه ای دقیق دروازه ناواس را باز کرد.

رئال مادرید موفق شد در دقیقه 77 و روی ضربه زمینی و تماشایی مارکوس یورنته از پشت محوطه، به گل سوم هم دست یابد. در ادامه رئال مادذید به اداره جریان بازی پرداخت و در نهایت رئال مادرید با برتری 1-3 راهی مرحله نیمه نهایی شد.