رئال ۲۰۲۰ مثل ۱۹۸۰؛ خاطرات تلخ تکرار می شوند؟

رئال مادرید امسال هیچ خرید جدید تابستانی نداشت. این باشگاه آخرین بار ۴۰ سال پیش شرایطی مشابه را تجربه کرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، تابستان ۲۰۲۰ به اتمام رسید بدون اینکه رئال هیچ بازیکن جدیدی جذب کند. تنها مارتین اودگارد، آندری لونین و آلوارو اودریوسولا که به صورت قرضی برای تیم های دیگر بازی می کردند، به رئال بازگشتند.

ترکیب رئال که مدافع عنوان قهرمانی است، تفاوتی با فصل گذشته نکرده و باید دید در نهایت چه عملکردی خواهد داشت.

آخرین بار سال ۱۹۸۰ بود که رئال هیچ خرید تابستانی نداشت. رئال آن سال نیز قهرمان لالیگا و همچنین کوپا دل ری شده بود و با داشتن ستاره هایی چون خوانیتو، دل بوسکه، کاماچو، اشتیلیکه، کانینگهام و..... امید اول قهرمانی لالیگا بود. مربیگری رئال را در آن مقطع، ووژادین بوسکوف بر عهده داشت و با توجه به اینکه تیم دوم رئال یعنی کاستیا فصل قبل توانسته بود شگفتی ساز شده و به فینال کوپا دل ری برسد، تصمیم بر این شد که برای تقویت تیم اول، چند بازیکن از این تیم به خدمت گرفته شوند.

رئال فصل را بسیار خوب شروع کرد و در مقطع پایانی، هم به فینال لیگ قهرمانان رسید و هم در هفته پایانی شانس قهرمانی لالیگا را داشت.

رئال در هفته آخر لالیگا باید وایادولید را در ورزشگاه خوزه سوریا می برد و سوسیداد هم امتیاز از دست می داد تا قهرمان شود. رئال ۱-۳ برنده شد و سوسیداد هم تا دقیقه ۹۰ با خیخون مساوی کرده بود اما در نهایت یک گل زد تا رئال مادرید قهرمانی را از دست بدهد.

در فینال لیگ قهرمانان نیز رئال به مصاف لیورپول رفت و با گل دقیقه ۸۴ آلن کندی مغلوب شد تا در آستانه کسب دو جام، فصل را ناکام به اتمام برساند.

رئال فصل ۲۱-۲۰۲۰ چطور خواهد بود؟

تگ ها


رئال مادرید