رئال مخالف بارسا؛ وارد بازی رایولا نمی شویم

رئال مادرید قصد ندارد وارد بازی ای که مینو رایولا مدیر برنامه های ارلینگ هالند شروع کرده شود....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش مینو رویلا و پدر ارلینگ هالند ابتدا به شهر بارسلونا رفتند و با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا وارد مذاکره شدند. آنها دو ساعت به گفت و گو نشستند و در این ملاقات لاپورتا از تمایل جدی خود برای جذب ستاره نروژی دورتموند خبر داد.

رایولا و آلف هاند سپس راهی شهر مادرید شدند و از کمپ رئال بازدید کردند. این دو موفق به ملاقات با فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید نشدند چرا که او یک ساعت زودتر دفتر خود را ترک کرده بود.

طبق گزارش آاس، پرز می داند که سفر رایولا به اسپانیا یک بازی تبلیغاتی است و او قصد نداشت باشگاه دورتموند را عصبانی کند. ارتباط بین رئال و دورتموند فوق العاده خوب است و پرز اطمینان داشت که مذاکره با رایولا باعث آزردگی خاطر باشگاه آلمانی خواهد شد.

پرز نه با بارسا نه سیتی و نه لیورپول بر سر هالند وارد جنگ نمی شود و با وجود اینکه می داند تمایل هالند بازی برای رئال است، تنها زمانی برای او پیشنهاد رسمی خواهد داد که یا بازیکن علنی تمایلش به جدایی را اطلاع دهد یا باشگاه دورتموند حاضر به مذاکره برای فروش او شود.

پرز قصد دارد به شیوه کلاسیک و ابتدا مستقیما با سران دورتموند مذاکره کند و سپس با رایولا و پدر هالند گفت و گو خواهد کرد. تحت هیچ شرایطی هم ۱۵۰ تا ۱۷۵ میلیون یورو رقم اعلام شده از سوی رسانه های آلمانی را برای هالند هزینه نمی کند. این مبلغ تنها برای یک بازیکن کنار گذاشته شده است؛ کیلیان امباپه.

تگ ها


مینو رایولا ارلینگ هالند فلورنتینو پرز بروسیا دورتموند فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال