رئال مدت‌ها پیش تصمیم خود را درباره راموس گرفته است

مهلت رئال مادرید و سرخیو راموس، برای رسیدن به توافق برای تمدید قرارداد دارد به پایان می رسد و اکنون بیش از همیشه به نظر می رسد که جدایی کاپیتان از سپیدپوشان قطعی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها یک ماه از قرارداد سرخیو راموس، کاپیتان رئال، با این باشگاه باقیمانده است و همچنان به نظر می رسد که تمدیدی در کار نخواهد بود.

روز گذشته از پیراهن رسمی فصل بعد رئال مادرید رونمایی شد اما در تصاویر منتشر شده، بازیکنانی چون مارسلو، مارکو آسنسیو، کریم بنزما و حتی رودریگو گوئس هم دیده می شدند ولی خبری از سرخیو راموس نبود.

فیلمبرداری و عکاسی از بازیکنان رئال با پیراهن های جدید چند هفته پیش برگزار شده و سرخیو راموس برای اولین بار از سال ۲۰۰۵ به بعد در آن حضور نداشت.

مارکا همچنین ادعا کرده است که این اتفاق هرچند به طور ۱۰۰ درصد دال بر جدایی راموس نیست ولی به نظر می رسد همه چیز گواه بر این است که کاپیتان را دیگر با پیراهن رئال نخواهیم دید.

در سال ۲۰۱۸ اتفاقی درست مشابه این برای کریستیانو رونالدو رخ داد. او که از ژانویه همان سال مشخص کرده بود در صدد ترک رئال مادرید است، در رونمایی از پیراهن های رسمی فصل ۱۹-۲۰۱۸ حضور نداشت و در ماه جولای سال ۲۰۱۸ انتقالش به یوونتوس را قطعی کرد.

همچنین رسانه های اسپانیایی امروز ادعا کرده اند که رئال مادرید مدت ها است تصمیم خود درباره قطع همکاری با راموس را گرفته است.

رامون دلا مورنا، مدیر ال ترانزیستور، گفت: "رئال مادرید مدت ها است که سرخیو راموس دیگر به بازی دراین باشگاه ادامه نخواهد داد. برخی بازیکنان رئال به باشگاه اطلاع داده اند که راموس با آنها تماس گرفته و از آنها خواسته تا کاهش دستمزد را نپذیرند چرا که رئال تنها به دلیل علاقه به امضای قرارداد با کیلیان امباپه قصد دارد تا دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهد."

بیشتر بخوانید:

آنچلوتی آمد؛ سرخیو راموس ماندنی شد؟

یک ماه سرنوشت‌ساز پیش روی رئال مادرید و راموس

 

 

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال