رئال هازارد را می خواهد/جام جهانی 2022 با 48 تیم؟!؛ بسته فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان.

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده ای از اهم خبرهای مربوط به فوتبال اروپا را دراین بسته خبری می خوانید:
- خوزه فلیکس دیاز، از منابع  موثق در نشریه مارکای اسپانیا ادعا می‌کند که منچستر یونایتد و اوله گونار سولشایر از قصد و آرزوی پل پوگبا برای ترک منچستر یونایتد و پیوستن به رئال مادرید در تابستان پیش رو آگاه شده‌اند.
- پپ گواردیولا: «خوان ماتا یک بازیکن منحصر به فرد است. یکی از بازیکنانی که بسیار به او علاقه دارم و علاقه‌ام از سر نشناختن او نیست، در بارسلونا ما تمام تلاش‌مان را انجام دادیم که او را جذب کنیم.»
- منچستر یونایتد به شدت به جذب تانگوی اندومبله، هافبک 22 ساله فرانسوی لیون علاقه‌مند است.
- مارکا: رئال مادريد مذاکرات برای جذب پوگبا را با منچستر آغاز کرده است. منچستر هم شرایط واران و بیل را دنبال می‌کند. زیدان و پوگبا هر دو معتقدند زمان مناسبی برای آمدن بازیکن فرانسوی به برنابئو می‌باشد.
 

رئال هازارد را می خواهد/جام جهانی 2022 با 48 تیم؟!؛ بسته فوتبال خارجی

- آ.اس: مذاکرات رئال و چلسی سرعت گرفته و می تواند کار انتقال در پایان ماه آپریل تمام شود. هازارد چند ماه پیش این را تایید کرده بود!
- آلگری سرمربی یوونتوس اعلام کرد رونالدو به بازی با میلان نمی‌رسد و به کیه‌لینی هم استراحت می دهد؛ اما دیبالا، مانژوکیچ و اسپیناتزولا آماده شدند و می‌توانند مقابل میلان بازی کنند.
- لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن ماه مارس لالیگا انتخاب شد.
- محمد صلاح به باشگاه +50 گله‌های لیورپول پیوست.
- پدر نیکولا زانیولو پدیده فوتبال ایتالیا اعلام کرد علی رغم علاقه یوونتوس و اینتر این بازیکن قراردادش را با رم تا سال ۲۰۲۴ تمدید خواهد کرد.
- گاتزتا دلا اسپورت: در حال حاضر گتوزو پیشنهاد کاری دیگری دریافت نکرده و به دنبال موقعیت‌های شغلی دیگر هم نیست، اما در حال ارزیابی آینده خود در صورت جدایی احتمالی از میلان در پایان فصل حتی در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.
 

رئال هازارد را می خواهد/جام جهانی 2022 با 48 تیم؟!؛ بسته فوتبال خارجی

- به نقل از تلگراف تاتنهام برای تقویت خط هافبک خود در تابستان پیش‌رو به سراغ آندره گومز هافبک اورتون خواهد رفت.
- 90 درصد اعضای فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ با ۴۸ تیم موافقت کردند.
- مارکا: ایسکو تا سال ۲۰۲۲ قرارداد دارد با فسخ قرارداد ۷۰۰ میلیون یورویی! او هرگونه تردیدی راجع به آینده اش را رد می کند و فقط می خواهد برای رئال بازی کند.
- به نقل از گل: چلسی و آس رم برای انتصاب احتمالی لوییز کامپوس مدیر ورزشی لیل با وی مذاکره داشته اند، لیل برای وی 2.6 میلیون پوند می خواهد.

تگ ها


فوتبال