رئال و بارسا می دانند که جذب هالند غیرممکن است

هانس یواخیم واتسکه مدیر دورتموند اطمینان دارد که فصل بعد نیز ارلینگ هالند را در اختیار خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، آینده ارلینگ هالند به یکی از مهم ترین بحث های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا تبدیل شده است. بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره نروژی و گلزن هستند؛ تیم‌هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، منچستر یونایتد، منچستر سیتی و یوونتوس که همگی برای جذب این غول نروژی ابراز علاقه نشان داده اند.

با این همه باشگاه دورتموند هرگز نمی خواهد این ستاره گلزن خود را حداقل در تابستان پیش رو به فروش برساند و بارها روی این مسئله تاکید کرده است که ارلینگ هالند فصل آینده نیز کار خود را در این تیم ادامه خواهد داد اما بر هیچ کس پوشیده نیست که با توجه به علاقه تیم‌های بزرگ به این بازیکن رقم خوردن هر اتفاقی در تابستان امکان پذیر خواهد بود.

هانس یوآخیم واتسکه مدیر باشگاه دورتموند پس از قهرمانی این باشگاه در جام حذفی آلمان و در پاسخ به سوالی تکراری در مورد جدایی هالند گفت:« به وضوح امیدوار و خوشبینم که ارلینگ فصل بعد نیز برای ما بازی خواهد کرد. رئال و بارسا؟ معتقدم هر دو از وضعیت قرارداد هالند آگاهند و موضع ما را نیز می دانند. من کاملا از این حیث آسوده خاطرم و برای مثال جیدون سانچو را هم سال قبل جدا شده می دانستند ولی ما تاکید داشتیم که می ماند و همه دیدند که او فصل را برای ما بازی کرد و خوش درخشید.»

واتسکه ادامه داد:« ارلینگ تا ۲۰۲۴ قرارداد دارد و تابستان امسال بند فسخ او قابل فعال شدن نیست(گفته می شود سال بعد با ۱۰۰ میلیون یورو قابل فعال شدن است). مشکلی هم با شایعات نداریم و اطمینان داریم که هالند را فصل پیش رو در اختیار خواهیم داشت. رئال و بارسا هم می دانند که این انتقال شدنی نیست.»

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند هانس یواخیم واتسکه فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال