رئال و بارسا نه؛ چلسی شانس اول جذب ستاره هلندی

سان مدعی شد چلسی از بیشترین شانس برای جذب ماتیاس دی لیخت برخوردار است....

به گزارش "ورزش سه"، دی‌لیخت در سال ۲۰۱۹ با قراردادی ۸۵ میلیون یورویی از آژاکس به یوونتوس پیوست. قرارداد او با بیانکونری در ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می رسد، اما از تابستان آینده، بند ۱۵۰ میلیون یورویی در قراردادش فعال خواهد شد؛ بدین معنا که هر باشگاهی می‌تواند با پرداخت این مبلغ به یوونتوس ماتیاس دی لیخت را به خدمت بگیرد. 


تصور اینکه باشگاهی چنین هزینه ای را بپردازد دشوار است، به خصوص با توجه به اینکه اکثر باشگاه های اروپایی به دلیل همه گیری کرونا، مشکلات مالی دارند. با این حال گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که یوونتوس ممکن است مجبور شود ستاره خود را بفروشد تا در صورت عدم موفقیت در لیگ قهرمانان این فصل، شرایط خود را متعادل کند. 


مینو رایولا، مدیر برنامه ستاره هلندی، هم طی روزهای اخیر تایید کرد که دی‌لیخت به دنبال یک چالش جدید است. این ایجنت پر سر و صدا همچنین از رئال مادرید، بارسلونا و پاری سن ژرمن به عنوان شانس های اصلی جذب این بازیکن نام برد. با این حال اکنون سان گزارش متفاوتی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که چلسی در کورس رقابت برای جذب دی‌لیخت پیشتاز است. باشگاه لندنی به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و قصد دارد دی لیخت را جانشین آنتونیو رودیگر کند که احتمالا در تابستان به شکل رایگان استمفوردبریج را ترک خواهد کرد.

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان چلسی رئال مادرید بارسلونا لیگ برتر سری آ لالیگا فوتبال