رئال و صدرنشینی با هت تریک برابر بارسا

رئال مادرید برای سومین بار متوالی توانست بارسا را مغلوب کند. بارسا در هر دو بازی رفت و برگشت امسال نیز شکست را برابر رئال پذیرفت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید یک بار دیگر برنده ال کلاسیکو شد. در دیداری بسیار هیجان انگیز در شب بارانی مادرید، رئالی ها با دو گل کریم بنزما و تونی کروس پیش افتادند و در نیمه دوم تک گل اسکار مینگسا افاقه نکرد و در نهایت میزبان پیروز بازی شد. هر دو تیم دو شوت به تیر دروازه زدند و رئال خوش شانس بود که دقیقه ۹۴ شوت ایلایکس را تیر دروازه برگشت داد.

این سومین برد متوالی رئال بر بارسا در ال کلاسیکو بود. رئال بازی برگشت فصل گذشته را ۲-۰ از بارسا برد. در بازی رفت فصل جاری و در نوکمپ ۳-۱ پیروز شد و امروز نیز بازی برگشت را ۲-۱ برنده شد.  از فصل ۰۸-۲۰۰۷ سابقه نداشت که رئال در دو بازی رفت و برگشت بارسا را شکست دهد. رئال تنها فصل ۸۴-۱۹۸۳ و در شر ایطی که بارسا را دبل کرده نتوانسته قهرمان لالیگا شود و از ۱۰ باری که بارسا را در یک فصل دبل کرده، در ۹ مورد در انتها قهرمان شده است.

با این پیروزی رئال به صدر لالیگا رفت و موقتا به دلیل برتری در بازی های رودرو جای اتلتیکو را گرفت. اتلتیکو فردا در زمین رئال بتیس بازی دارد.

تگ ها


رئال مادرید بارسلونا