رئال و یک آینده نگران کننده بدون سرخیو راموس

سرخیو راموس به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود و رئال مادرید از حالا باید به فکر جذب یک مدافع باکیفیت و در حدو اندازه های این بازیکن باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید برای دومین سال متوالی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد و این اتفاق در روزی رخ داد که سرخیو راموس غایب بود. این برای اولین بار نبود که در غیبت کاپیتان راموس رئال از لیگ قهرمانان کنار می رفت یا مغلوب حریف خود می شد.

راموس که در شکست خانگی ۱-۲ رئال برابر سیتی از بازی اخراج شده بود، در بازی برگشت غیبت داشت و رئال بازهم ۲-۱ باخت و حذف شد. سال گذشته راموس در زمین آژاکس به دلیل دریافت کارت زرد دو اخطاره شد و بازی برگشت را از دست داد. کهکشانی ها بازی رفت را ۱-۲ برده بودند ولی در روز غیبت راموس در برنابئو ۱-۴ شکست خوردند و حذف شدند.

سال ۲۰۰۸ نیز مشابه دو اتفاق قبلی رخ داد. رئال در بازی رفت یک هشتم نهایی برابر آاس رم در الیمپیکو ۲-۱ شکست خورد و راموس هم از بازی برگشت محروم شد. در برنابئو رئال بار دیگر با نتیجه ۱-۲ مغلوب شد و از لیگ قهرمانان در شبی که راموس غایب بود کنار رفت.

سه سال بعد در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین بارسا و رئال، سرخیو راموس در شکست خانگی ۰-۲ رئال از بازی برگشت محروم شد و کهکشانی ها در نوکمپ نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی ۱-۱ برسند و بدون راموس حذف شدند.

در ۱۵ سال گذشته سرخیو راموس سه بازی برگشت  دیگر حذفی لیگ قهرمانان را نیز از دست داده است. یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۳ برابر گالاتاسرای به دلیل محرومیت که رئال در استانبول ۳-۲ باخت ولی به نیمه نهایی صعود کرد.

یک هشتم نهایی ۲۰۱۵ در برنابئو برابر شالکه که راموس مصدوم بود و رئال ۳-۴ باخت ولی صعود کرد و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان  ۲۰۱۸ برابر یوونتوس که رئال ۱-۳ باخت ولی توانست به نیمه نهایی برود.

بیشتر بخوانید:

اولین نیروی جدید رئال مادرید از سوسیداد آمد

بازگشت رقیب دنی کارواخال به رئال مادرید

 

 

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال