رئال پا پَس نمی‌کشد؛ امید به شکار امباپه تا آخرین روز

سران رئال همچنان خوشبین هستند که بتوانند تا ۳۱ آگوست یعنی روز پایانی نقل و انتقالات اسپانیا بتوانند کیلیان امباپه را جذب کنند....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه مدت‌هاست از تمدید قرارداد سرباز زده و گفته می شود قصد دارد همین تابستان به رئال مادرید برود. او پیش از شروع بازی پی اس جی برابر استراسبورگ در شنبه گذشته، با واکنش منفی هواداران روبرو شد و این سوت های اعتراضی ممکن است تصمیم او برای جدایی را مصمم تر کرده و از سوی دیگر سران باشگاه را نیز بیش از پیش متقاعد کند که بهتر است پیشنهاد ۱۵۰ میلیون یورویی رئال را قبول کنند تا اینکه یک بازیکن ناراضی را یک سال دیگر نیز نگاه دارند.

در حالی که شایعات پیرامون امباپه زیاد است، شب گذشته کادنا سر ادعا کرد که این بازیکن به دوستان و اطرافیانش گفته است که امسال را در پی اس جی خواهد ماند ولی قراردادش را تمدید نخواهد کرد. خبری که البته برای رئال مثبت نبود چرا که مشخص نیست از امروز تا یک سال دیگر، باشگاه پاریسی چه تلاش هایی که برای تمدید با امباپه نخواهد کرد. در مادرید بر این امید بودند و هستند که کار انتقال امباپه را همین امسال تمام کنند.

طبق ادعای آاس، به فاصله ۱۳ روز تا پایان انتقالات تابستنانی در اسپانیا، سران رئال همچنان خوشبین به جذب امباپه هستند و تسلیم نخواهند شد. امباپه حتی پیشنهاد دستمزد ۴۰ میلیون یورویی پی اس جی را رد کرده است؛ پیشنهادی که او را پایین تر از مسی و بالاتر از نیمار قرار خواهد داد، در حالی که می داند در رئال رقم بسیار کمتری دریافت خواهد کرد.

استوری دیشب کریم بنزما که تصویر خودش و امباپه در تیم ملی فرانسه را نشان می داد نیز چراغ سبز دیگری از سوی رئال به ستاره جوان فرانسوی تعبیر شده است.

باید دید در نهایت این خوشبینی رئال به جذب امباپه ثمری خواهد داشت یا اینکه او با یک سال تاخیر و به عنوان بازیکن آزاد راهی باشگاه محبوبش خواهد شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید