رئال، چلسی و سیتی از چمپیونزلیگ اخراج نشده اند

یوفا فعلا برنامه ای برای جریمه باشگاه های موسس سوپرلیگ جدید اروپایی ندارد...

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید، چلسی و سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل جاری هستند و منچستریونایتد و آرسنال نیز به نیمه نهایی لیگ اروپا رسیده اند. هر ۵ باشگاه از موسسان سوپرلیگ جدید اروپا هستند و به جنگ علنی با یوفا و فیفا رفته اند.

شب گذشته ۱۲ باشگاه بزرگ اروپایی خبر از برگزاری سوپرلیگ از آگوست ۲۰۲۱ دادند و به این ترتیب از عضویت یوفا خارج شده و یک لیگ جدید را راه اندازی خواهند کرد. در واقع لیگ قهرمانان امسال به پایان خود خواهد رسید مگر اینکه تهدیدهای جدی یوفا و فیفا این باشگاه ها را از تصمیم خود منصرف کند.

شب گذشته ادعا شد که ۵ باشگاه فوق از لیگ قهرمانان و لیگ اروپا کنار گذاشته خواهند شد و نمی توانند به کار خود در فصل جاری ادامه دهند ولی دقایقی پیش مارکا گزارش داد که یوفا فعلا برنامه ای برای این موضوع ندارد و این تیم ها می توانند در نیمه نهایی برابر حریفان خود قرار بگیرند.

رئال باید به مصاف چلسی برود و سیتی نیز حریف پی اس جی است. در لیگ اروپا نیز یونایتد به مصاف رم می رود و آرسنال نیز حریف ویارئال است.

در مورد جریمه فیفا مبنی بر ممنوعیت حضور بازیکنان این ۱۲ باشگاه در رقابت های بین المللی نیز هنوز خبر جدیدی منتشر نشده است.

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال منچستر سیتی تاتنهام رئال مادرید چلسی منچستر یونایتد فوتبال