رئال کنار کشید؛ خروج هالند از سبد خرید مادریدی‌ها

رئال مادرید با جذب احتمالی کیلیان امباپه، دیگر ضرورتی برای به خدمت گرفتن ارلینگ هالند حس نمی کند....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند که پس از پیوستن به بوروسیا دورتموند به درخشش خود ادامه داده، همچنان مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار دارد و گفته می‌شود تابستان آینده از جمع زردپوشان وستفالن جدا خواهد شد. او بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی در قراردادش دارد که در پایان فصل جاری قابلیت فعال شدن خواهد داشت و همین موضوع کار مشتریان او را آسان می‌کند.

مینو رایولا مدیر برنامه های هالند چند روز پیش در مصاحبه با اسپورت ۱ و در مورد آینده ستاره نروژی گفت:« ارلینگ می تواند قدم بعدی را در فوتبالش بردارد و این کار را نیز انجام خواهد داد. بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا و سیتی تیم هایی هستند که می توانند مقصد بعدی هالند باشند. سیتی در ۸ سال اخیر ۵ بار فاتح لیگ برتر شده در حالی که یونایتد یک بار هم قهرمان نشده است. وقتی ارلینگ راهی دورتموند شد، همه می دانستیم چنین روزی خواهد رسید و ماندنی شدن او طولانی نخواهد بود.»

طبق ادعای مارکا با وجود ادعای رایولا اما رئال فعلا تمایلی برای جذب هالند ندارد و تماسی هم با این مدیر برنامه های مشهور ایتالیایی نداشته است.

رئال قادر به پرداخت کمیسیون ۵۰ میلیون یورویی رایولا نیست و با وجود اینکه اخیرا ارتباطات با وی را بهبود بخشیده اما حاضر نیست برای جذب هالند زیر بار کمیسیونی هنگفت برود. رئال روی جذب کیلیان امباپه برای تابستان حساب باز کرده و دست به کار بی پروا در مورد هالند نخواهد زد مگر اینکه خود بازیکن ابراز تمایل کند برای بازی در رئال، از خیر دستمزد هنگفت بگذرد.

 رئال فصل آینده با حضور امباپه ضرورت چندانی به خرید هالند حس نخواهد کرد و به همین خاطر از رقابت برای جذب ستاره نروژی کنار رفته است.

در حال حاضر سیتی دست بالاتر را برای جذب هالند دارد ولی رایولا در ملاقات دو شب پیش خود به خوان لاپورتا رئیس بارسا قول داده است که به خاطر آنها صبر خواهد کرد و قبل از هر اقدامی، وی را در جریان کار قرار خواهد داد. 

تگ ها


مینو رایولا ارلینگ هالند بروسیا دورتموند رئال مادرید بارسلونا