رئال کوتاه نمی‌آید؛ پیشنهاد ۲۰۰ میلیونی روی میز PSG

اسکای مدعی شد رئال مادرید در ساعات آینده پیشنهاد جدید و ۲۰۰ میلیون یورویی خود را برای جذب کیلیان امباپه ارائه خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه این روزها سوژه شماره یک نقل و انتقالات است و به فاصله کمتر از سه روز تا پایان انتقالات، مشخص نیست که بالاخره از پی اس جی به رئال خواهد رفت یا خیر.

باشگاه مادریدی سه شنبه گذشته پیشنهاد رسمی ۱۶۰ میلیون یورویی به پی اس جی ارائه داد و یک روز بعد نیز پیشنهادش را به ۱۷۰ + ۱۰ میلیون یورو افزایش داد اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است تا مشخص شود پاریسی ها با این مبالغ حاضر به مذاکره برای فروش امباپه نیستند.

در حالیکه تا شب گذشته اکثر رسانه‌ها خبر از ماندگار شدن کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن داده بودند اما حالا به نظر می‌رسد که دوباره شرایط تغییر کرده است. در واقع باشگاه رئال مادرید هرگز نمی‌خواهد که فرصت جذب ستاره فرانسوی در این تابستان را از دست بدهد و در همین راستا اسکای اسپورتس گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که لوس بلانکوس طی دو ساعت آینده پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی خود را به PSG ارائه خواهد داد.

همچنین کاوه صلح، خبرنگار مطرح اسکای، نیز ادعا کرده که کیلیان امباپه یک بار دیگر به سران پاری سن ژرمن خبر داده که قرارداد خود را هرگز تمدید نخواهد کرد؛ موضوعی که می تواند باعث شود باشگاه فرانسوی نهایتاً با پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی رئال موافقت کرده و امباپه راهی سانتیاگو برنابئو شود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید