رئال یوویچ را می‌دهد، ستاره پرتغالی را می‌گیرد

رئال مادرید ممکن است آندره سیلوا را از آینتراخت فرانکفورت جذب کند و در عوض لوکا یووویچ را دائمی به باشگاه آلمانی بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان ۲۰۱۹ بود که لوکا یوویچ در یک انتقال پر سر و صدا و گرانقیمت از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی در زمان حضور در رئال مادرید با انواع حواشی دست و پنجه نرم کرد و هرگز نتوانست روزهای خوبی را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند؛ موضوعی که باعث شد نهایتاً یوویچ در تابستان گذشته به شکل قرضی به فرانکفورت بازگردد.

لوکا یوویچ اخیراً طی مصاحبه ای اعلام کرده بود که در پایان فصل به رئال مادرید باز خواهد گشت و حالا به نظر می رسد که رقم خوردن این اتفاق قطعی خواهد بود. 

با این حال به نظر نمی‌رسد که رئال مادرید علاقه چندانی به حفظ این بازیکن داشته باشد و این امکان وجود دارد که یوویچ بعد از بازگشت به رئال مادرید دوباره به یک تیم دیگر قرض داده شود یا اینکه به طور کلی به فروش برسد.

در چنیتن شرایطی و در حالی که آینتراخت نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند رسانه های آلمانی ادعا می کنند که این باشگاه قصد دارد با فروش آندره سیلوا ستاره پرتغالی و بهترین گلزن خود با رقم ۴۰ میلیون یورو، قرارداد یوویچ را قطعی کند.

در واقع اگر سیلوا که توانست ۲۸ گل در بوندسلیگا بزند با موفقیت راهی تیمی دیگر شود، فرانکفورت رسما از رئال جذب دائمی یوویچ را درخواست خواهد کرد و ستاره صرب نیز مخالفتی با این قضیه ندارد. یوویچ ۱۸ بازی در تیم فصل دوم انجام داد و تنها ۴ گل به ثمر رساند و می داند که در رئال به خصوص اگر زیدان ماندنی باشد، جایی برای او نخواهد بود. او فصل ۱۹-۲۰۱۸ توانسته بود ۲۷ گل برای فرانکفورت به ثمر برساند.

گفته می شود رئال نیز بی میل نیست تا آندره سیلوا را از فرانکفورت جذب کند و یوویچ را به این باشگاه بدهد. سیلوا می تواند ذخیره ای بسیار مناسب برای کریم بنزما باشد و با توجه به یک فصل بازی در سویا با فضای لالیگا به خوبی آشناست.

تگ ها


لوکا یوویچ آث میلان آندره سیلوا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال