رئال یک جواهر دیگر را هم از دست می دهد؟(عکس)

به نظر می رسد که ادواردو کاماوینگا هدف اصلی نقل و انتقالاتی پاری سن ژرمن در تابستان سال آینده خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش خیره کننده کیلیان امباپه در ترکیب موناکو بود که چشم سران رئال مادرید به جذب این پدیده فرانسوی دوخته شد. در آن زمان بسیاری معتقد بودند که رئالی ها به جذب امباپه نزدیک شده اند اما نهایتاً این پاری سن ژرمن بود که گوی سبقت را از پر افتخار ترین تیم اروپا ربود و موفق شد جواهر فرانسوی را به خدمت بگیرد.

بعد از گذشت چند فصل از ناکامی رئال مادرید در جذب امباپه و واگذار کردن قافله به PSG هنوز هم در این باره صحبت می شود. با این حال به نظر می رسد که اکنون اتفاق مشابهی در حال شکل گرفتن است زیرا باشگاه فرانسوی قصد دارد یک شاه ماهی دیگر را هم از دست لوس بلانکوس در بیاورد.

ادواردو کاماوینگا بازیکنی است که در ماههای اخیر صحبت های زیادی در رابطه با علاقه زین الدین زیدان و رئال مادرید به جذب او مطرح شده است. این پدیده جوان که چند روز پیش اولین بازی خود را برای تیم ملی فرانسه نیز انجام داد، بازیکن بسیار آینده داری نشان می دهد و حالا به نظر می آید که پاری سن‌ژرمن نیز به شکل جدی خواهان جذب او شده است.

حالا و در همین رابطه نشریه مارکا صفحه اصلی امروز خود را به علاقه پاری‌سن‌ژرمن به جذب کاماوینگا اختصاص داده و با تیتر " کاماوینگا زیر نظر PSG" اعلام کرده که پاریسی ها قصد دارند در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ این جواهر فرانسوی را به خدمت بگیرند.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید